Jump to content
Българският форум за музиканти

какво мислите за "peavey"


badhabittt

Recommended Posts

:) хора търся си нещо такова дали мога да го намеря втора употреба za kwi pari i kade ????

 

 

 

какво мислите въобще за този бас? :violin: :wall: тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора ръка може да намериш нещо интересно, но задължително пробвай, защото между отделни бройки от един и същ модел може да намериш разлика.

Преди 1-2 години в София се продаваха няколко баса Peavey (втора ръка) и въпреки че бяха един и същ модел (G 500 ?) и от едни и същи материали звучаха (и тежаха :) ) различно.

 

За модела за който питаш не знам, но добри отзиви съм чувал за Peavey Grind и особено за по старите Cirrus (сега май се водят Cirrus Сustom)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дотук едно мнение и то добро но за какви пари мога да си я намеря (нова ) защото на мен проблема ми е че нямам достатъчно пари

.... :read:

 

свирил съм с такава хареса ми пък и гледам един двоен адаптор 20 позиции гриф реших че ще е по евтина и т.н. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
един двоен адаптор 20 позиции гриф реших че ще е по евтина

Е това изобщо не е мярка за евтиност :no:

Бтв. аз съм чел добри неща за тези адаптери на Peavey VFL... (VFL може би идва от вафла...) :(

Редактирано от pacman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един приател ми каза че си жзел онова басче дето съм го сложил по горе за по малко от 300 не помня колко точ :( но възможно ли е..................... тва за адапторите има логика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.