Jump to content
Българският форум за музиканти

как всъщност се свири на тоа инструмент


sa6tiat

Recommended Posts

  • Отговори 34
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Тоя инструмент е ... китара ;)

А как се свири на него - не знам. Пича от клипчето обаче явно знае (или поне може) :)

Наистина е много яко! :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

:girl_witch:

 

Абе ти не даваше вид на такъв лаик,ама май си.Не си ли гледал или слушал Стенли Джордан,та така си въодушевен по този клоун?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

тц

Я му изиграй етюдчето на тоя клоун, че отстрани кибизмът ни е религия май

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц

Я му изиграй етюдчето на тоя клоун, че отстрани кибизмът ни е религия май

 

Брато,етюдчето на този мога да го врътна до седмица най-много(щото не ми е такава техниката,но мога да се преборя),обаче

въпроса е,че въпросния и гъза да си съдере не може да стигне препоръчания ти от мен(ако са ти необходими линкове бих ти помогнал с удоволствие)...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Andy си е Andy,Stanley си е Stanley.Не мисля,че трябва да се сравняват,само защото използват подобни техники на свирене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тц

Я му изиграй етюдчето на тоя клоун, че отстрани кибизмът ни е религия май

 

Брато,етюдчето на този мога да го врътна до седмица най-много(щото не ми е такава техниката,но мога да се преборя),обаче

въпроса е,че въпросния и гъза да си съдере не може да стигне препоръчания ти от мен(ако са ти необходими линкове бих ти помогнал с удоволствие)...

 

Радвам се. Чакам покана за публична демонстрация. Ако се справиш, явно и ти си клоун. А с колегите човек трябва да се уважава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Andy си е Andy,Stanley си е Stanley.Не мисля,че трябва да се сравняват,само защото използват подобни техники на свирене.

 

SORRY,ама според мен важен е учителя,не подражателя(м/у другото,благодаря ти,че ме прибави в категория"приятели").Аз съм си такъв(на бялото черно не казвам и обратно).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Andy дори не свири като Stanley,подходът на първия е малко по-поп,изобщо прилика не откривам и в начина на мислене.Усъвършенствали са tapping-а и толкоз.Има много опити да се свири така,дори става модерно :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично...клипът ми направи голямо впечатление...мисля, че Andy Mckee наистина свири Много Добре.. Ако някой мисли, че може повече, с удоволсвие да посте линк, за до го видим колко може.. :)

 

П.П.:@sa6tiat...кви са тия думички,ве човече, :dance::lol:

 

П.П.П:Леле..аз кокато напиша 2 реда,вие кви ги сътворихте :girl_witch:

Редактирано от villy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.