Jump to content
Българският форум за музиканти

Zoom 707-2


Recommended Posts

Значи както и да я чоплим таз тема все извода ще е един Зуум или Вамп сичко що е "цифра" (10001100010)  :)  не си струва парите. Аз имам Вамп 2! Става за репетицийки, джемчета,амп и каб симулацийте са много качествени макар и да нямат нищо общо с оригиналите който имитират. Но дойде ли време за записи АНАЛОГ-а спясява положението. Тъй че според мен почни да инвестираш в ДИ бокс, качествена саунд карта и аналогови ефекти (каквито не малко хора от форума продават)! Пести и инвестирай :lol:

Без яка звукова карта нищо не става :lol: Питай Гореро :(;) ;)

Ти пък стига флуди ма! :D Най-добре кажи на момчето, през какви мъки минахме последните 2 дни та да постигнем някав приемлив саунд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 30
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Значи както и да я чоплим таз тема все извода ще е един Зуум или Вамп сичко що е "цифра" (10001100010)   :)  не си струва парите. Аз имам Вамп 2! Става за репетицийки, джемчета,амп и каб симулацийте са много качествени макар и да нямат нищо общо с оригиналите който имитират. Но дойде ли време за записи АНАЛОГ-а спясява положението. Тъй че според мен почни да инвестираш в ДИ бокс, качествена саунд карта и аналогови ефекти (каквито не малко хора от форума продават)! Пести и инвестирай :(

Без яка звукова карта нищо не става :lol: Питай Гореро ;):D;)

Ти пък стига флуди ма! ;) Най-добре кажи на момчето, през какви мъки минахме последните 2 дни та да постигнем някав приемлив саунд ;)

Мдам. Стоях и се мъчих четири часа и на другия ден просто ми прати як саунд :)

Трудно беше за мен, наистина :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи както и да я чоплим таз тема все извода ще е един Зуум или Вамп сичко що е "цифра" (10001100010)   :)  не си струва парите. Аз имам Вамп 2! Става за репетицийки, джемчета,амп и каб симулацийте са много качествени макар и да нямат нищо общо с оригиналите който имитират. Но дойде ли време за записи АНАЛОГ-а спясява положението. Тъй че според мен почни да инвестираш в ДИ бокс, качествена саунд карта и аналогови ефекти (каквито не малко хора от форума продават)! Пести и инвестирай :(

Без яка звукова карта нищо не става :lol: Питай Гореро ;) ;) ;)

Ти пък стига флуди ма! ;) Най-добре кажи на момчето, през какви мъки минахме последните 2 дни та да постигнем някав приемлив саунд ;)

Мдам. Стоях и се мъчих четири часа и на другия ден просто ми прати як саунд :)

Трудно беше за мен, наистина :lol:

@Sturmfuhrer: :D Ееее ти ме подкрепяше морално с реплики като "Ммм як е ама направи нов щото диста е скапан" !

 

@badhabittt: Но ако все пак решиш да си купуваш В-Амп 2 поне ще мога да ти дам някой яки бленди и да те насоча към правилната му употреба ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ок аз смятам да записвам със зуума след време пак ше си говорим дали не мое се изкара здрав саунд

в такъв случай ти желая успех :curse:

Жалко за решението ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off хора стига сте си играли с тея процесори, аналоговия звук си е аналогов и не е чак толкова по скъп. И с двата процесора съм свирил и двата са гадни верно че Вам-па е по хубав но само заради миди портовете. айде у-во

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора вместо да се карате ще ми кажете ли какво си заслужава да си купя за парите на зуум и ми кажете защо :) все пак а за тва дали ще свиря лека или тежка музика .... свиря ги и двете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имал съм 707 едно и мнението на нашия Стив Вай е абсолютно точно

предполагам 4е 2 ката е по добър - но не се знае -

например 505 едно е по готин от 505 две на същата фирма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе назнам дали си начинаещ обаче ако си си вземи едно кубенце Фендър ( което се обсъжда доста в темата китарни усилватели) и с течение на времето си вземай мятъл зони хараси, дилеи или разни други камиончета. Ако имаш пари още сега супе, а ако не може да ги намериш на старо за добра цена. Това е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смяташ да свириш разнообразни стилове, по-удачния вариант е процесор. Ако пък ще свириш предимно един стил, може да се насочиш към аналоговите ефекти.

 

Сподели повече за това, което искаш да свириш и ще получиш по-полезни съвети :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.