Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем


axxess

Recommended Posts

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

В интерес на истината аз свиря на бас от повече от 10 години и още не мога да свиря.

 

Знам, че ще е риторичен върпроса, ама защо е така.. ?

 

 

 

 

Отговора се крие в една единствена дума - желание.

От там нататък силата е в твоите ръце както беше казал капитан Планета. :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам огромно желание. Сънувам даже как свиря. Винаги почвма супер надъхан. Всеки ден. И като започна да "свиря" на тва парче дърво... просто ми убива желанието. Китарата ми даже не е пълен размер а аз съм МНОГО висок и с големи пръсти.... навсичкото отгоре акустиката не ме кефи попринцип...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе само аз ли имам желание да се уча на китара от

типа на squier? :girl_witch:

Ако това, което правиш не ти доставя удоволствие..

не го прави.

За мен е по- важно да свира пред това на каква китара ще свира. :girl_witch:

 

Най- добре зимай кухарката и дерзай..

Има си много хубави интрота на Металика за кухарка :music336:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблемът никога не е в музикалните инструменти. Те сами по себе си не изпълняват кофти музика.

 

:P Ето това, мисля че изчерпва въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми просто тук сте китаристи и искам да разбера дали въобще си струва да продължавам... ама както и да е...

 

 

Ако имаш мерак и желание, давай напред. Все пак тоя живот е за да се живее, и да изпитваш кеф от живота.

Отговор- вземи си ел. китара !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми просто тук сте китаристи и искам да разбера дали въобще си струва да продължавам... ама както и да е...

Пич, не му мисли много ами вземай китара, няма значение каква, и свири...2 - 3 месеца е твърде кратко време, упражнявай се всеки ден...това нещо се учи цял живот...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва моя мъдър гаид в живота Кери Кинг щом си задаваш въпроса " Откажи се ,лредаи се ,неставаш, ще се провалиш"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е разгеле реши дилемата на живота си (ноу офенс), ама не се обяснявай много, ами сядай да свириш, защото интересът и любовта идват със свиренето, не е голяма философия, аз така почнах преди една година и съм се смазвал от свирене и на Орфей, и на секви глупости. Зимай си неква електричка и кубе, натам то само си идва....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе, да те питам....като имаш огромно желание, разбийш ли, що не свириш ле д'ге. и на уроци не хойш даже. кухарката я заведи на учителя да я види като дръчни толко яко.

оти търсиш отговори по форуми, ами не земеш да го питаш тоя учител аджеба как се свири, ле д'ге.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.