Jump to content
Българският форум за музиканти

Oshte Edno Ako Vi Se Slusha


Recommended Posts

Blagodaria ti!!!Radvam se 4e moga da obshtuvam s takivahora kato teb , Nalbantov i ostanalite v toia forum .... moga da kaj samo 4e otkakto 4uh Nalbantov ....... sym na pyt da se otkaja ot svireneto ............TOIA E ZYL GENIJ ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов си е хитрец :) , ама и твоите неща са супер яки. Стиловете ви са различни и по никакъв начин не може да се каже, че единия е по-добър от другия. Просто и двамата свирите супер здраво :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tva e porednoto mi tvorenie .... moje da me kritikuvate na volia .... :() Mess Of Sorrow

The page you are looking for is currently unavailable. The Web site might be experiencing technical difficulties, or you may need to adjust your browser settings.

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blagodaria ti .... i az tykmo pak go slushah ... i useshtam 4e ima dosta za doopraviane i stiagane ... skoro shte postna oshte neshto i se nadiavam to da e po izpipano i ne tolkova haoti4no .......Men sega mi se vijda kato poredica ot rifove i melodijj navyrzani edna sled druga .. po4ti bez smisyl ... abe to az imam niakakva predstava kak triabva da e ama ot merak da go zapisha pribyrzvam s neshtata ... ama she vzema merki da se popravia :))))) Sega se opitvam da go ka4a na drugo miasto za da se vijda i izvyn BG.Obmisliam ideia v koiato vseki koito iska da se vkliu4i v edin syvmesten proekt ... da kajem 4-5 par4eta ..... kato 6te u4astva koito pojelae s kratko solo ili rif , ama za sega obmisliam kak shte e naj uda4no tva da stane.Ako imate idei pishete mi ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Blagodaria ti .... i az tykmo pak go slushah ... i useshtam 4e ima dosta za doopraviane i stiagane ... skoro shte postna oshte neshto i se nadiavam to da e po izpipano i ne tolkova haoti4no .......Men sega mi se vijda kato poredica ot rifove i melodijj navyrzani edna sled druga .. po4ti bez smisyl ... abe to az imam niakakva predstava kak triabva da e ama ot merak da go zapisha pribyrzvam s neshtata ... ama she vzema merki da se popravia :))))) Sega se opitvam da go ka4a na drugo miasto za da se vijda i izvyn BG.Obmisliam ideia v koiato vseki koito iska da se vkliu4i v edin syvmesten proekt ... da kajem 4-5 par4eta ..... kato 6te u4astva koito pojelae s kratko solo ili rif , ama za sega obmisliam kak shte e naj uda4no tva da stane.Ako imate idei pishete mi ....

ем аи де

ко са мотаме..... :):):lol:

 

 

не си рекъл не съм се разсвирил да праим COLLABORATION :):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все повече почвам да се радвам на хората който пишат тук ;) и отркивам колко малко знаем едни за други и колко добри музиканти се намират...

 

Парчето е много здраво ;) Може би традиционно до някъде но мен ме кефи адски много и при една по-здрава ударна секция ще е ... ;)

началото с предкласическия привкус - идвало ли ти е на идея да развиеш и ляжата ръка с разработване на темите от дясната за да се получи по пълен - композит (ама дума от къде я измислих )...

 

респект хора...

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.