Jump to content
Българският форум за музиканти

Метален


METALEN

Recommended Posts

Мисля, че тук ти прекрачи границите на нормалното общуване. Щях да кажа "разумно", но то не ти се отдава.

 

 

Успех!

 

 

Петър

успех и на тебе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оператори ... цялата ни държава е такава

някой се опита да направи нещо хубаво от добра воля и се намира друг - Защо пък от добра воля като може за пари !

 

Едва ли някой от начинаещите китаристи ги интересуват Квинти и Кванти ....

Пешо ме кефи , хубаво свири момчето ... но да си гледа работата вместо да спами теми

Един да изсвири тая Фа пентатоника и фалшиво да я изсвири на мен ще ми е достатъчно .

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, цялата ни държава е такава, защото никой не върши това, което може. И още по-точно - всеки върши това, което не може. Не става дума за добра воля и за пари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, няма смисъл да се заяждате тук и особено за такава тема. На тези, които те познаваме ни е ясно, че си музикант. А човека с новата музикална терминология го остави да се развива, така или иначе никой няма да може да просвири от т.нар. уроци в първите постове. Това което би могло да се случи е просто човека да се откаже, защото нищо не "излиза".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да, но темата определено е вредна.

 

Съжалявам, но това дори не са упражнения като че ли или поне аз не съм ги срещал досега. Може пък просто да не са дообяснени. В случая след като дори няколко души, които свирим отдавна не можем да разберем какво остава за начинаещите.

 

@ METALEN

 

Следващото го казвам без умисъл за заяждане. Имаш още да учиш преди да помагаш на другите, ако не за свиренето поне за преподаването. Огледай се, почети и после пак можеш да опиташ, с нещо по - малко и лесно за начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@METALEN - :metalist: :metalist: :hysterical:

 

Много полезна тема! Очарован съм, че има такива хора във форума - едновременно грамотни, талантливи, толерантни, скромни и винаги готови да помогнат! Даже си мисля, че трябва ди ти отворят отделен форум, където да се разполагаш на спокойствие без да ти пречат разни елементи, и където младите музиканти-нуубове да попиват знание от теб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да, но темата определено е вредна.

 

Съжалявам, но това дори не са упражнения като че ли или поне аз не съм ги срещал досега. Може пък просто да не са дообяснени. В случая след като дори няколко души, които свирим отдавна не можем да разберем какво остава за начинаещите.

 

Е ти да не си живял в пещера. Упражненията са всеобщо известни (горе посочените). От втори клас голямото междучасие.... у интернета ги има на хиляди места. Петручи ги пробутваше навремето в един видео урок. Всеки свири квот го кефи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.