Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте и от мен


Recommended Posts

Аз съм Детелина.Артистичното ми име е gili79.На 28 март ще имам рожден ден.Занимавам се със музика от 4 години.През 2003 се явявах на конкурс Планета търси супер звезда.От 1995 до 2002 тренирах спортни танци.След това прекъснах и започнах със музика.Работих по заведения,сега пиша авторска музика,но не съм известна.Имам 80 авторски песни мои,които са различни стилове.Имам и 15 детски песнички.Сега свиря по купони в Бургас.В Бургас съм родена.Съжалявам че нямам имам снимки,но нямам качени в интернет.Имам снимки в зала Младост със танците които играх.Тя е малко стара.Сега свиря по купони,на мои приятели и на рождени дни и така си вадя по някой друг лев.Нямам група,сама съм.Ще се радвам да ме забележи някой музикант и да си каже мнението.Всяка неделя правя конферентна връзка със форумците на ШОУТО НА СЛАВИ.Там се включват много хора.Имам 1000 песни на различни певци и групи.И понякога свиря тяхната музика по купоните.Какво да кажа друго за себе си,ще ми бъде много приятно,някои от професионалистите да си каже своето мнение относно моето творчество.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здрасти,аз сега се занимавам със спортни танци(вече 6 години)в кой клуб си тренирала?! кажи от къде си,може някой път да изтанцуваме един танц :hysterical:<_<

П.С кой ти е любимия танц от латина?стандарт?

Редактирано от alexander anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здрасти ;) Аз съм от Бургас :) Любимия ми танц е Танго ,Английски Валс и Виенски валс.14 години тренирах.Започнах в клуб Илия Михов.Там бях 5 години.След това се преместих в клуб Бургас75 .Там бях 3 години.Прекъснах една година зада се занимавам със пеене и музика и пак се върнах при Илия Михов.Накрая завърших в клуб Нефтохимик,след което бях приета в НСА.По лични причини се наложи да напусна,защото се случи една трагедия.До ден днешен танцувам в дискотеките,и раздавам награди.Нямам нищо против за един танц със теб.След като си тренирал 6 години.Но не искам да те сплаша,защото моите треньори казваха ,че имам 6 класи над другите.Така че -аз ти отправям едно предизвикателство.Ако имаш възможност,ела след 2 седмици в Бургас-дискотека Флирт.Понеже ще отстъсвам за една седмица.Пиши на лични.Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че,закъснях малко с отговора,но имам много ангажименти.Надявам се да се видим в Бургас-след 2 седмици.Стига да искаш разбира се.Пропуснах да ти кажа че от латино са ми любими самба и руумбата.А любимата ми музика на която ги танцувам е Хулио Иглесияс-Аква Дулсе,Аква сала ,Моралито и Байламос на Енрике.Румбата от филма ТАНЦУВАЩО СЪРЦЕ.Ако можеш да танцуваш мамбо-варияцията от филма НЕПРИЛИЧНИ ТАНЦИ- още по добре.Ако не- аз ще ти покажа стъпките.Само един път съм я играла,на едно представление. Но партньора ми беше много слаб и не се получи.Затова ще ти отправя едно предизвикателство.Ако се получи-печелиш водка флирт.Говоря съвсем сериозно АЛЕКС.Пиши на лични.Колкото по скоро се свържеш с мен толкова по добре.Благодаря ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здравей!

съжелявам че закъснях с отговора,но нямах възможност да пиша!Много бих желал да потанцуваме,но аз съм от София,а няма как да дойда до Бургас!Нищо :cheers2: вся някога ще се видиме :whistle: Успех :thumbdown:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.