Jump to content
Българският форум за музиканти

Какъв клавир?!?


mupcku

Recommended Posts

Хора от 1 месец вече се ПОБЪРКВАМ!!!Аз съм акордеонист и свиря народна музика (все още уча, да не си помислите че съм голям)Имах едно клавирченце Roland E-15, и сега искам да си взема нещо за вкъщи, попринцип много рядко ходя да свиря по участия с клавир(до сега само 1 път :icon_shithappens: )Имам 1500лв.....Разгледах почти всички теми във форума, но все още се двуомя....чуйте мойте варианти и кажете какво предлагате:

1. От www.visiarts.net да си взема ПА-50

2. Да си взема клавир втора ръка (g600 ili VA3)

Предложете какво да правя, и в никакъв случей не искам да надхвърлям цената, защоот го търся за вкъщи и не ми се дават много пари.Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти !!!Според мен и финансовите ти възможности корг па 50 е идеален звучи добре чисто нов е какво повече !!! :hooray: успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора от 1 месец вече се ПОБЪРКВАМ!!!Аз съм акордеонист и свиря народна музика (все още уча, да не си помислите че съм голям)Имах едно клавирченце Roland E-15, и сега искам да си взема нещо за вкъщи, попринцип много рядко ходя да свиря по участия с клавир(до сега само 1 път :) )Имам 1500лв.....Разгледах почти всички теми във форума, но все още се двуомя....чуйте мойте варианти и кажете какво предлагате:

1. От www.visiarts.net да си взема ПА-50

2. Да си взема клавир втора ръка (g600 ili VA3)

Предложете какво да правя, и в никакъв случей не искам да надхвърлям цената, защоот го търся за вкъщи и не ми се дават много пари.Благодаря ви предварително.

 

 

Виж тук

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=35974

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.