Jump to content
Българският форум за музиканти

идейка


Recommended Posts

Пиеро, хубаво; нещо по-бързо?...

смок на дървото в доста ускорено темпо :blink::blink: и то само основния риф, ама като ми дойде новата карта, че входа на тая е ужасен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота

кво значи тва човече дето му се повръща :killyou: ........ шамански истории :ph34r:

 

Мила Кара, ше го ъп-на на дж-емайла, ама трябва да бягам, че имам работа, ще пиша, дай-боже до именния ми ден поне дойде новата карта та да го изсвиря кат ;ората ама и така се слуша де :think: ....... май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто си го постнал се опитвам да го чуя , все не ставаше , но сега стана ...... ей човеко ... благодаря ти за атмосферата ,която създаде околу мен ........... имаш особен талант да влияеш на хората ........ много ме натъжи ........ но проблема си е в мене ... просто има много неща, които изплуват пред мен като слушам тази мелодия .... Истинска и откровенна музика .............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво е,

обаче някак си ми се струва, че към 1:27 - 1:28 (мин:сек) прехода е малко рязък и към края още трябва да се развие темата, сякаш е в суров вид на това място ...

ама е хубаво де ... хубаво е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто си го постнал се опитвам да го чуя , все не ставаше , но сега стана ...... ей човеко ... благодаря ти за атмосферата ,която създаде околу мен ........... имаш особен талант да влияеш на хората ........ много ме натъжи ........ но проблема си е в мене ... просто има много неща, които изплуват пред мен като слушам тази мелодия .... Истинска и откровенна музика .............

зодия Дева, според някои, които вярват в зодиите, щото аз не съм от тех, викат че тихите води били най-дълбоки. Ами мн се радвам /за кой ли път пиша/, че се харесва. Получих ЛС, че съм вдъхновил някой, който не е свирил отдавна......... ТОВА беше особено окуражаващо. Сега ще го изпратя на дж-мейла. Казва се sample 6. Не знам кога ще имам възможност да го развия, но ще го направя. Иначе се надявам, че пускайки само идейки не Ви е неприятно, тъй като водих спор наскоро с един съфорумец, макар и др форум, който ме упрекваше, че имам торба с недоработени проекти, което си е така де. Все пак, с тоя нет, смятам, че няма нищо толкова времеемко да се свали някаква идейка и да се прослуша, все едно някой ми е дошъл на гости и му пускам последната си идейка за коментарче :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.