Jump to content
Българският форум за музиканти

High Gain


MR_STENCH

Recommended Posts

Няколко месеца си поиграх с Guitar Rig, но определено до момента не успях да изкарам от там що годе сносен звук... затова реших да опитам и Revalver MKII... на мен поне ми звучи по... истински, до колкото може от софтуерна емулация разбира се. Ако има любопитни да го чуят... ето го: http://media.putfile.com/High-Gain-Sample Ще ме извините надявам се за "свирнята" ....няма и година откак си купих китара :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много в добър звука - звучи лампово и гот.

Но може да се извади и доста по-жив звук от тoзи софт, в зависимост какъв импулс използваш и как си настроиш лампите в модулите.

 

PS:

Не крия, че Revalver MK II е любимият ми симулатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър резултат, определено.

Обаче и аз бих те посъветвал като Горера, ползвай импулси, че тоя default кабинет импулс респонс на Revalver си личи от километри. Не че е лош, напротив, много добро попадение е, но е прекалено специфичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за положителните мнения и препоръките :) ! Dylan_101 наистина позна, че е с Default кабинет-а :) ....за съжаление китарката ми е доста евтина и е с единични адаптори които никак не са подходящи за подобни изпълнения... и ми се струва, че с тях самата китара вади по-мек тон от който съответно по-трудничко става добра "резачка" :lol:. Ще го разчовъркам аз още... в оригинала спектъра е доста по-различен... с повечко среди и този кабинет наистина не е най-подходящият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.