Jump to content
Българският форум за музиканти

За парчетата в Muzikant.org@gmail.com


Recommended Posts

Пи4овеее,много се надявам всеки един от вас,който го заслужава наистина да полу4и recorddeal с някоя западна компания.Да знаете,оба4е 4е колкото и да сте добри тва не е от голямо зна4ение.В никакьв слу4ай не искам да ви от4айвам,просто е добре да знаете,4е 6е ви е много трудно пьк дано и някой от вас е кьсметлия и полу4и такова предложение.Цялата работа е такава 4е ако няма6 мениджьрска агенция,която да стои зад теб никой не ти обрь6та внимание пьк ако 6те и King DIMEBAG да се е преродил в теб,тва изоб6то ама изоб6то не ги интересува колко си добьр.Както се казва по света добри с лопата да ги рине6 наистина.Никой на запад не прави бизнес сьс музиканти,за тая работа си има мениджьрски агенций,а както знаем в Булгар такива няма.Вьпреки тва 4овек в никьв слу4ай не трябва да се предава а да тьрси вьзможно най-близкия вариант за реализация за да може да изка4ва стьпалата едно по едно та един ден... :guitar: :D:(:no: Да има закво да 4ерпи дет се вика.Не искам да зву4а като някьв ментор най-вероятно тези не6та които ги казах доста от вас ги знаят,но ре6их да ги споделя тьй като сьм минал по този пьт.Благодаря за вниманието. :band2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mengel, я кажи какви тупани си ползвал!

Ползвал съм семпли от един руски диск, както и някои от семплите на Рийзън-а. Соло-барабанчето ми е резултат от смесване на 4 семпъла, докато го докарам да ме кефи. Макар, 4е парчетата са правени по различно време и смесването и мастеринга има станаха различни (както и звука на барабаните). Това се получи, защото докато ги правех се учих как да работя с различните програми. Пък и правех експерименти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@mengel, я кажи какви тупани си ползвал!

Ползвал съм семпли от един руски диск, както и някои от семплите на Рийзън-а. Соло-барабанчето ми е резултат от смесване на 4 семпъла, докато го докарам да ме кефи. Макар, 4е парчетата са правени по различно време и смесването и мастеринга има станаха различни (както и звука на барабаните). Това се получи, защото докато ги правех се учих как да работя с различните програми. Пък и правех експерименти.

Сега като се замислих,барабаните не ти ли звучат малко сухо?

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи Владо, досега от нещата дето съм ги правил, засега найми харесват батабаните (като звук) на бързата част на Behind the veil of oblivion pII. То си беше и последното, което правих. Това, което ми харесва в звука на барабаните по-принцип е най-вече атаката. За сушата може и да си прав, но понеже това си е прогресив и има разни по-засукани пасажи, реших, че ще е най-добре всичко да се чува по-отчетливо. Ще ги чуя пак, благодара за наблюденията :greenball: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.