Jump to content
Българският форум за музиканти

За парчетата в Muzikant.org@gmail.com


Recommended Posts

Идеята и реализацията наистина са супер! :headbang::headbang: . Понеже темата подлежи на разводняване, трийте я ако не ви допада!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не знам дали сте забележили постнатите от бай Менгел неща в gmail-а.

абе Ачоу, тва ако ти си ги свирил, си мноо скромен да не се обадиш.

П.п Мерси за кавъра на Заппа

Чуите ги, мда; тоа вдигна летвата...

Процедурно предложение: типове като тоа и Налбантов да ги трепеме, да не ни скапват самочуствието, хе-хе <_<

Да живейте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте забележили постнатите от бай Менгел неща в gmail-а.

абе Ачоу, тва ако ти си ги свирил, си мноо скромен да не се обадиш.

П.п Мерси за кавъра на Заппа

Чуите ги, мда; тоа вдигна летвата...

Процедурно предложение: типове като тоа и Налбантов да ги трепеме, да не ни скапват самочуствието, хе-хе :D

Да живейте!

Копанье .... как си трябва ... мене ме кефи и вокала ..... екстра е и като стил ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, мерси :D . Доста време работих върху парчетата. Всичко съм правил на компа с изключение на китарите и вокала. Текстовете са също мои, а певчето наистина си го бива. От стара коза яре е. Има още 1 парче, ще го постна и него. Малко е длъжко ама от сърце ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, мерси ;) . Доста време работих върху парчетата. Всичко съм правил на компа с изключение на китарите и вокала. Текстовете са също мои, а певчето наистина си го бива. От стара коза яре е. Има още 1 парче, ще го постна и него. Малко е длъжко ама от сърце ;);)

абе печена работа ... евала ти .... все такива къдрения да се чуват тука :D:D:D;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яки са парчетата и много проги звучат. :huh: Изпипани са зверско.Само едно нещо ме гложди,но то мойто е професионално изкривяване - пеенето на английски звучи малко неудачно с това българско произношение.Но иначе всичко друго е на 6 ;);)

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, те сами си додоха; Дедзоната, Делян+адаш му с фанелка101 и чужбинския Владо: и вие в процедурното ми предложение, хе-хе

Процедурно предложение: типове като тоа и Налбантов да ги трепеме, да не ни скапват самочуствието, хе-хе 

Аферим бе, маскари :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яки са парчетата и много проги звучат. :dance: Изпипани са зверско.Само едно нещо ме гложди,но то мойто е професионално изкривяване - пеенето на английски звучи малко неудачно с това българско произношение.Но иначе всичко друго е на 6 :bravo::P

 

 

Владо

Прав си за английския. Даже някои думи не му се разбират. Причина за това са и текстовете. Малко на философия ме избива, едни завързани думи... Абе щом ви кефи ще кача и последното...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пич!! :lol::):lol:

Песните са страхотни, намирам ги за много добри композиции, пък и за много добре направени!! :) Много им се накефих, сериозно!

И на теб ще кажа както казах и на още няколко човека от форума: ИЗДАВАЙ ! Гаранция ще има кой да купи, начело с мен :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам изобщо, кой в България ще се заеме с издаване на музика като тази!? :think:

никой! :(

имам подобен проблем

правя си аз едни 17 песни от доста време

сега за океана действам....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то дори и да не е официално издадено нещото което, то не пречи! Правите си реално добър продукт вкъщи (и Менгел и Налбантов според мен са твърде близо до това, за да се притесняват :( ), обявявате че пускате албума да се продава и който иска да си го купи, ви праща 5-15 лв. и вие му пращате диск...и три дни яли, пили и се веселили!

Де да знам...аз не съм експерт, ама си мисля, че това би вършило работа при положение, че наистина няма кой да издаде такова нещо!

:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

По принцип да... Ама... Аз за България не се надявам. Пращам имейли в чужбина от няколко месеца до разни лейбъли, но засега без резултат. Ей го и Налбантов ще пробва чужбината. Аз отсега съм му фен, много яко забиваш момче! :( А това, което съм постнал е всичко което съм направил досега. От няколко месеца не съм работил върху нищо ново. Така че, на който му харесва да дърпа и толкоз!

Редактирано от mengel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.