Jump to content
Българският форум за музиканти

Claire


Polyphone

Recommended Posts

Привет, съфорумци! :happy:

 

 

Записах онзи ден у едни приятели от форума едно парче на Жилбер О Съливън, и му добавих разни мои хармонии. Ще се радвам ако ми кажете дали композицията на бек вокалите ви допада, а най-вече ще оценя критиките ви.

 

По отношение на изпълнението, то не е особено сполучливо, щото в този ден нещо му беше станало на гласа ми, фалцетът почти ми беше изчезнал...и бековете пострадаха, въпреки чайчетата. ;)

 

Ето и парчето:

 

http://media.putfile.com/Claire---cover

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бивш възпитаник на Lycee Francais ;) те поздравявам за произношението. А иначе песничката гали ухото. Доста нетипична мелодия за форума. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дедо белобради ряпа взе да вади

излезна й главата

фана я за брадата

от до до ми

напъна сИ

арпеж удари

браво, дедо белобради :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно изпято. Произношението ти е огън! :excl:

Учил си френски, нали?

 

Самото парче също е много готино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеейй, мерси много на всички !! :hysterical:

 

@unicorn, навремето бях голям мераклия да уча във Френската, но уви не ме приеха, после намерих подслон в НГДЕК. Но не съм пробвал да пея на старогръцки! :blush:

 

@sa6tiat, какъв приказен Мони-торинг! :greenangel:

 

@Infinity, всъщност съм завършил френска филология , та затуй.... ;)

 

@yakiya, J D Fortune, dedomito, DREAMMIND Благодарности! Все си мисля обаче, че не звуча както ми се иска, ама пък да не сме максималисти! :hysterical:

 

 

дядо ви Polyphone

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...
Привет, съфорумци! :music336:

 

 

Записах онзи ден у едни приятели от форума едно парче на Жилбер О Съливън, и му добавих разни мои хармонии. Ще се радвам ако ми кажете дали композицията на бек вокалите ви допада, а най-вече ще оценя критиките ви.

 

По отношение на изпълнението, то не е особено сполучливо, щото в този ден нещо му беше станало на гласа ми, фалцетът почти ми беше изчезнал...и бековете пострадаха, въпреки чайчетата. :dance:

 

Ето и парчето:

 

http://media.putfile.com/Claire---cover

 

 

Ето същото парче, в изпълнение на един френски музикант, мой приятел на когото изпратих пистите на беквокалите си. Как ви се струва крайният резултат? Човекът ще го издава в албума си. Но май нещо смесването куца или се лъжа? Иначе е доста екзотичен аранжименът. ;)

 

 

http://media.putfile.com/Claire---new

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...

След повече от две години протакане, тази песен ще види най-сетне бял свят във Франция в албума ( и изпълнението на основния вокал ) на Jean-Emmanuel Deluxe в този вид:

 

http://soundcloud.com/polyphone/12-claire

 

Чудя се дали в крайна сметка бековете ми се връзват с общия аранжимент, че сме работили дистанционно по това проектче...

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В бековете е чарът на парчето, честито и успех!

 

:D

 

 

Благодаря ти, VALITCHY ! :)

Редактирано от Polyphone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че трябва да са малко по отсечени и сухи бековете, баса може да претърпи малко повече компресия или лимитация, ефектите на китарата може да се намалят малко.Поне така ми звучи на мене, иначе поздравления за песента :greenangel:

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за мнението! :godbless:

 

Съгласен съм с теб за баса и китарата. Относно бековете, на мен лично нещо ми бледнеят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.