Jump to content
Българският форум за музиканти

Candy Ivory King


Recommended Posts

Здравейте!

След трудностите, които срещнах по време на този запис и все още съществуването на проблеми като дилея например може да чуете какво се получи.

За сега песента е качена на този профил в myspace:

 

http://www.myspace.com/candyivoryking

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничката е приятна, НО записа е отвратителен . Китарата е с безподобно гаден звук, другото също е много

зле, но определено тя ми направи най-лошо впечатление. Иначе вокалиската пее приятно така, някакси зарибено,

но с тоя запис, който ми миреше на "мазето на чичо Митко" просто нищо няма да стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че сте мераклий :-) Интересно с коя програма е правена песента .

Има много какво да се желае , но мерак определено не липсва .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е че сте мераклий :-) Интересно с коя програма е правена песента .

Има много какво да се желае , но мерак определено не липсва .

 

Всъщност работих с две програми - записвах на Live 6.0.1, а след това прехвълях на Audacity, защото Live-а не ми позволяваше да използвам повече от четири писти. Знам, че записа е доста аматьорски, но исках песента да си я имам записана като идея. Трудно е да работиш съвсем сам в домашни условия и с оскъдна апаратура още повече, ако си съвсем начинаещ в тази област (звукозаписването) като мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента звучи много приятно .. Качеството не е най доброто ,но все пак като за домашни условия е добре, а и се разбира за какво става дума..Като цяло доста ми допада

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.