Jump to content
Българският форум за музиканти

Simulanalog Guitar Suite


fracture

Recommended Posts

VST плъгини -> тука, симулират:

  • Boss DS-1 (Distortion stompbox)
  • Boss SD-1 (Super Overdrive stompbox)
  • Tube Screamer (Overdrive stompbox)
  • Oberheim PS-1 (Phaser stompbox)
  • Univox Univibe (Modulations stompbox)
  • Fender Twin 1969 (Guitar amplifier)
  • Marshall JCM900 Dual Reverb (Guitar amplifier)

според инфото, пакета е freeware, аре the_gorer - има два босс-овски ефекта, дерзай момче

Редактирано от fracture
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Явно аз съм тъпия, ама кво да се прави... Коя точно е папката за VST Plugin-и на Sonar4 :angry: Пробвах всичко "подозрително", ама йок :wall:

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно аз съм тъпия, ама кво да се прави... Коя точно е папката за VST Plugin-и на Sonar4 :) Пробвах всичко "подозрително", ама йок :wall:

\Program Files\Sonar4\Vstplugins :)

;) Майтап бре... Па като те знам как носиш майтапи... :)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

:arrow: Обикновено е /shared plugins/- за DXi, за VST ти трябва VST adapter, за да намери *.dll-ите в Щайнбергските директории

Sonar няма директория за VST, чрез адаптера намира всички инсталирани VST -та в компа.

Айе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо по офтопика да питам - как да разкарам всичките енкодери и декодери, които са се набутали при ефектите на Sonar-a?

Мерси за съпорта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Тука такова нещо няма, поне в Сонар 301. Стоят си всички кодеци барабар с плъгините, което не е особено приятно. В cakewalk.com forum юзъри бяха предложили най- после да се сложи някакъв плъгин менажер преди да излезе 4-ката, но явно ще остане работата за версия 5...

Редактирано от Hayasco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че сега отговарям, бях зает три-четири дена, а виждам, че темата нещо с мене се задява. :D

Имам китарната сюита - тя е стар фрийвеър и от време на време добавят нещо към нея.

Честно казано, мисля си, че няма софтуерен емулатор, който да нямам

:D

Само дето от всичките налични ни един не ме е зарадвал досега с брутъл саунд.

 

PS: Ще погледна все пак дали иде реч за същата пръдня. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, мисля си, че няма софтуерен емулатор, който да нямам

:D

Само дето от всичките налични ни един не ме е зарадвал досега с брутъл саунд.

Дай ми пример (линк към световноизвестна Банда-нейно мп3, което да се доближава до идеала ти за брутален звук на китарата) !

МОже само и име на групата и песента, може и няколко подобни такива :D

Интересно ми е да разбера очакванията ти .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло гоня китарния саунд на Cock And Ball Torture (ще ти пратя семпъл, в който се чуват само китарите)

Другата ми мъка е шумът от софтуерните емулации при засилване на гейна, за който има отделни теми във форума и са водени епични сражения, завършили с намеса на великите сили, НАТО и запазване на статуквото. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло гоня китарния саунд на Cock And Ball Torture (ще ти пратя семпъл, в който се чуват само китарите)

Другата ми мъка е шумът от софтуерните емулации при засилване на гейна, за който има отделни теми във форума и са водени епични сражения, завършили с намеса на великите сили, НАТО и запазване на статуквото. :hello:

Не вкарват шум. Те не могат да си измислят шум!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.