Jump to content
Българският форум за музиканти

Черноризец


Recommended Posts

...ай сега и Manowar намесихте :greenball:

 

...то щото в Останалия Рок и Метъл ,хвалене хич няма а?

...нема лошо Черноризец да се хвалят (или техни приятели,фенове да го правят)...

...аз досега не ги бях чувал , дори като име , а от тази вечер съм им и фен!!!

...хубава е музиката им ,малко вокала ме смущава, ама айде - определено България има нужда от подобни Банди...

...не знам за Епизод, но определено се сетих за Балканджи...

...радвам се на подобни Банди - без да се изживявам като Патриот или Националист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

между другото, черноризци са наричали елитните членове на SS по времето на Третия Райх, заради стилните униформи...

:hysterical:

Всъщност черноризците са били едни други, малко преди това и малко по-на юг, но това е друга тема за обсъждане и не му е тук мястото май :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много идейно е да направят такава комбинация м-у рок и народна-звучат готино..само дето нивото им още не е много добро,но ако са ти познати,кажи им че вокала им нещо не е наред-фалшивее освен това е неравномерен децибелния му баланс когато пее тихо или пък взима силови височини..може би работа с микрофона-незнам точно...и вибратото му е странно-с 2 думи вокала не ме кефи.Дано групата да има успех,защото са малко такива групи с подобни идеи-аз знам,че ще избием на запад с подобен стил,защото оня дет.сме го търкали и ние досега и сме подражавали-вече на тях им е до болка познат и го умеят с пъти повече по-добре от нас.Точно с подобен стил можем да покажем на света нещо ново,различно и мистично.

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знам,че ще избием на запад с подобен стил,защото оня дет.сме го търкали и ние досега и сме подражавали-вече на тях им е до болка познат и го умеят с пъти повече по-добре от нас.Точно с подобен стил можем да покажем на света нещо ново,различно и мистично.

 

Великата илюзия..."На запад" свирят неравноделни ритми в рок и джаз музиката доста по-добре отколкото в БГ (и това се случва от 30-40 години)...Единствено с фолклора си можем да сме интересни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравейте!Видеото е правено сега 11.07.2008г.мото-събор Габрово!

http://chernorizec.ath.cx/Moto_sabori/Chernorizec/Video/

ехаа най после Благодарско Бат Вальо :punk_guitar:

А пък и тепърва кво ше става :metalist: елате колеги и ги вижте аз след всяко тяхно участие съм като пребит :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,незнам кой е пребит и кой не,но вземете качете видео-файловете в ютюб примерно,че не знам кой от съфорумците ще чака 40 минути за да изтегли файл и да го гледа.Лично аз се отказах!

 

П.С.Нета ми е доста бърз,т.е. на някои от членовете на форума ще им трябва доста повече за да ги видят тези клипове :punk_guitar:

 

Със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Читалищна самодейност.

За тези, които са се объркали, че са в пъти по идейни от Епизод.

Единствено кавалджията е на ниво.

Няма нищо лошо в читалищната самодейност.

Просто го казвам, за да е ясно, за какво става дума и тези, които прекаляват с хвалбите,

то си е тяхно право, но нека да знаят и мнение различно от тяхното.

Иначе на групата пожелавам, да извърви поне пътя на "Епизод", че и да ги задмине, след години упорит труд.

Епизод с какво ги превъзхождат ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инструментално ми харесаха, доколкото може да се добие пердстава от видеото. Вокала не ме радва, но аз съм, по-зле от него, т.е. пея така, че плаша бухалите нощно време и будя гаргите... мечка от зиме сън става :greenball: Като музиканти, според МЕН превъзхождат Епизок(без да искам я написах с "к" тая банда, па взе ,че ми хареса как звучи :hysterical: ) по всички параграфи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.