Jump to content
Българският форум за музиканти

Villy


Recommended Posts

1)Вили...Иначе...Виолета... ;)

 

2)възраст:месец и една седмица и ставам на 15..но за тези дето не им се брои...08.03.1993

 

3)Образование:немската... :) влезнах тва лято в НПМГ с математика...но съм балък и не се записах...и сега уча в немската..иначе сам учила в 107 ОУ(филяла на НПМГ)..лелее страшно даскало...(НПМГ също) ;)

 

4)Вашият инструмент/и:китара....тва лято се запалих след като най-добрата ми приятелка ми даде нейната кремона за около месец у нас.Не беше настроена...беше с 5 струни (защото едната се беше скъсала)но все пак страшно не изкефих (знаех интрото на точно 3 песни:Manson - Sweet Dreams, Otherside-Red Hot...smoke on the water...хах яко а?Та...така започна всичко.. :P

 

5)Предпочитан музикален стил:рок,метъл(абе здрави жици ;) )...нещо яко,нещо ценностно...като музика и като въздействие.Някак не ми се свири музика измислена от някой тип само за да спечели пари човека или за да е после известен..или заради някакви други комерсиални цели...Абе квото и да говоря..и колкото и нищо да не разбират повечето от вас...важното е...здрав метъл и рок му е майката ;)

 

6)Вашият вдъхновител: Ми моят вдъхновител е почти всеки човек който може да свири на китара... :D

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти:Кво да ви кажа...да напредна още малко и за тва ще си говорим ;)

 

8)Странични интереси:ооооооо...ми доста са.Тренирам карате от близо пет години...(кога мина тва време :D ). Запалих е скоро по келски танци....супер добри са...ако някой е чувал за Lord of the dance или River dancе сигурно ме разбира...В България това са "Келтски ритми"..Срашно добър състав,голям фен съм им...скоро участваха и в Шоуто на Слави ако на някой тва им звучи познато :) .И абе въобще...изключително печени хора ;) Другите интереси...не са за пред хора :)

 

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Ми какво да ви кажа за мен..Китарата е нещото напоследък не което се отдавам доста повече от колкото трябва :blush: ...но на мен тва не ми пречи :dance: . Важното е човек да е кефи на живота.. ;)

 

Добрите приятели за мен са едно от най-стойностните неща на света,за това много държа на тях. :yes:

 

Здравият метъл,хубавата бира...Добрите Приятели..тва са нещата който ме поддържат жива...Обичам да ходя из горите на София :D (тва как звучи :D )...и без тва живея близко до една от тях.Страшно се кефя на природата...а пък и планините са ми страст..

 

Кво друго да ви кажа за себе си...keep :) .... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, как сме, малце :) Много интереси, много нещо... ама ееееех... и аз като бях на твоите години намирах време за повече неща. Сега уж живот... почти семеен :) (ако скоро предложа на жена ми във форума да не ми се смеете!!!). Китарката е нещо прекрасно! Много музика ти пожелавам, много да четеш във форума преди да питаш за нещо, което не ти е ясно и да внимаваш с пиенето на купона при Пешо!

И аз живеех до гората на Плиска, ама... размина ми се.. сега живея до 2 гори в центъра. Яко беше.. Бирата, пейките при Баба Яга, а сега пълно с псета и псевдо метъли.

 

П.П. Да се хващаш на уроци, че ще се повредиш ако не побързаш!

 

Поздрави,

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Спри, бе човек... Колко дни подред! Това става непоносимо... Наду ми се черния дроб от пиене при Пешо. Да не взимаш бири от него, че вече не знае какво прави! А и нямаш 18!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее мерси хора...и вие добре сте ме заварили :thumbs_up:

 

Icarus,CursedSoul,..мерси за хубавите думи ;) ....и за бирата :hysterical:

 

Викторе,...наистина прав си...добре че взех да ходя на уроци...иначе бях започнала да върша глупости :icon_shithappens: пък и даскала е Супер Печен...не знам дали го знаеш...от форума е и се казва Алекс Нушев.

За питането- спокоо чета доста преди да питам нещо тъпо и ти следя подписа... ;)

 

П.П:А човече точно за тая гора си мислех доката пишех поста... :lol: и аз живея близо до "Баба Яга" :hysterical: даже и днес бях там... :D Тва място рулира...наистина :recourse:

 

:cheers2::rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае и от мене здравей !! Да има много джангър,пиене и мезе!!!!! :)

 

 

^^^ Абе Миро IgniteAll е прав ,стига си взимал бири от купона на Пешо. ае гледай да си трезвен днеска на солфежа, защото миналия път беше много весел :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, мацка! Много ти се изкефих на представянето! ;)

Имаш една бира и от мен. :beer:

Имаш ли вече твоя китара? Към каква се ориентираш? - акуст., ел.?

Според мен е добре да имаш и от 2-та вида по една, стига да имаш възможност.

Какъв стил бойно изкуство практикуваш?

А това с природата и планините е най-якото!!!!!!

Много големи успехи ти желая във всяко едно отношение! ;):ok::rockon::rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Infinity... :D:cheers2:

 

За сега имам само акустична китара...Florencia (така пише на нея...иначе си е made in China ;) ).За електрическа...страшно много искам...ама още чакам дядо Коледа :D Ако зависеше от мен,казвам ти още сега бих си взела.

 

Каратето...е шотокан.Яко му се кефя(Даже вече имам 2 сребърни медала от разни състезания ;) ) :D

 

След яко дзверене на компа...разбрах най-накрая как става номера със снимките. :D

Това съм аз...

P1020096.jpg

 

А това е моето либе.. :lol:

Tempshot0004.jpg

 

Тва е общо взето за сега...

и ако правя много правописни грешки-тва е от бирата.. :D

 

:greenangel:

Редактирано от villy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, жалко, че не си се записала в НПМГ... :)

Тамън щяхме, дори само за 1 година, ама да се засечем :)

 

ай, здрасти се пак, нали затва е темата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.