Jump to content
Българският форум за музиканти

стендь


Recommended Posts

някой спомена, че му прилича на Тиамат, на мен баш си ми прилича на дом демо. Най -мъ-е-срам от гласа, малко съм го вкарал два метра под инструментала, за да е слушаемо. http://www.cmusicforum.com/pi/stand%20it.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готско е, едно такова отнесено и приятно, тъкмо като за мързелив следобед по време на сесия :recourse: Иначе гласа не е толкоз зле, аз се сещам и за по-кофти примери :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз таман вчера си взех последния изпит, че пак съм студен - т възнамерявам да направя некой др запис с микрофон тоя път, че тва е директ от преампа китарката. и , да, има и по-зле, ама искам да се сравнявам с тия дето са по-добре, а те са повече от тия дето са по-зле май :recourse::icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Както винаги има не6то хитово в изпълнението.

Амиго ко стана, албум немали да скове6 или някое по завър6ено демо.То много материал си пускал тука май

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
идеята е ок

ама записа е голяма мазня

да

мда, кво те дразни най-много бтв, мене доста неща, ама щот аз съм си го праил и съм критичен. Тенкс за слушането ман-ове, албум само ако спичеля музик айдъл, а тва нема да стане, е никога не казвам никога или поне се старая. Има още мноу свирене и записване за да стане албум а времето в геометрична прогресия намалява, пък като се замисля и семейство ше има, тогава хептем нема да смогвам, ше видим амиго, той животът си минава докато праим планове д..ба. Иначе ако напраа хит 6 кокошки съм вързал на старите струни от китарата .... :(

бтв имам един запис ама е 'дома ше го кача на флаш-а и ще предоставя за коммент :)

Редактирано от peshoy2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.