Jump to content
Българският форум за музиканти

Айде и аз биография..


Recommended Posts

1)nickname:Hillbilly

2)Възраст:37

3)Образование:

студена обработка на металите :)

4)Вашият инструмент/и:

Fender Stratocaster 74/Vintage V100

5)Предпочитан музикален стил:

Rock/n/blues-60-80г.

6)Вашият вдъхновител:

Ангъс Йънг,Джими Хендрикс,Джони Уинтър,Стиви Рей,Ерик Клептън,Джеф Хийли,Албърт Колинс,ББ Кинг,Джими Пейдж,Алвин Лий..и др.

7)Досегашни (не)реализирани проекти:

Моят животец :lol:

8)Странични интереси:

Маунтийн байк

9)В кратце(или с две думи за вас самите):

Първа група -"мОтори"-трио(София/Княжево),86г-малее,у соца и по квартали се деляхме :lol: ,заглавието ни го измислиха некви съученички..

Откъм 88-ма- "Високо напрежение" събрахме с приятели,че другите се прехласнаха по ню-уейва (Наско и Слънцето-ако прочетете това-нищо лично и :cheers2: ),е аз напуснах,но те засвириха с Монката Воев,всичко 6.

Хай-Волтидж се раз/у/би от sex,drugs,drinks and rock/n/roll и от типичната българска прееби-другарщина.Сега е останал само Камен (Щеката),който събира и преиздава някои стари неща.

Къмто 92-ра-поредната идиотия с приятели -"Академик Неделчев Бенд"

-свирихме по разни Бургас блус фестове..

И разни други формации за спорта измежду годините.

Както съм цитирал наш съфорумец в подписа си-рок музиката не вирее в полу-ориенталска страна,и може би ако навремето бях учил (музика),вместо да си надуваме главите по мазетата със 100 вата рок щях да съм някъде навън,ма..да,не съжалявам за това :slap: .

Сега се събираме чат-пат да подрънчим за кеф или на някое парти за мижави кинти със стари и нови келеши (както казваше "Мистър Зи"-музикантите и курвите се раждат-е ние сме от първите) :lol: .

А,и спамя във форума,щото съм тъп и упорит и искам да кажа на децата,които се опитват да свирят заради девойчета-откажете се,ако не ви идва отвътре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добре дошъл и на теб във форума :cheers2:

 

Дано да прекараш пълноценно време тук :slap:

 

Много блус и много бира, съчетани с много любов и много здраве (тва все едно имаш рожден ден, ама и аз не знам кво да пиша в самопредставянето на някой, с който спамим форума от няколко години :lol: ).

 

Поздрави,

 

Петър

 

П.П. Кво стаа бе ? Освен да взема и аз да се самопредставя....бааа докъде стигнахме :lol:

 

П.П.П. Абе трябва да ти кажа, че не си абсолютно прав с последното изречение...Кълве си на кухарка, та се къса :)

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, държа да кажа ,че Метълхамъра ме правокира за пред/став/излагането,щото се представи 4 год. след регистрацията си! :cheers2:

Абе,това за кухарката не го разбрах..сигурно е от ракията.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа,кой не спи,аз съм на 5 големи :) ,какво искаш да кажеш за кухарката.верно не разбрах..мод-овете ше има да трият..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще трият бе, това е раздела за самопредставяне и тва си е твойта тема - все едно съм ти на гости сега :slap: Сипи по едно и дай да го видим тоя твоя Фендер :)

 

Ми нали казваш, че нема смисъл младежите да свирят, ако не им идва от вътре, ако го правят само заради девойките. Аз пък казвам, че си заслужава, щото с кухарката и няколко акорда кълват девойките яко.

 

Абе аз, че не спя в 22.15 е ясно, ама ти що не спиш в 5.15 е въпроса :cheers2:

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers2: а,ясно,то и Горан Брегович май каза в едно интервю,че е засвирил заради гаджетата,но май сега са по-различни :slap: .Как да е ,исках да кажа че си е ходене по мъките (рок) свиренето в БГ и обикновено е неблагодарна работа,но някои сме мазохисти. :)

А за неспането-някакъв купон,после някакви мн. кафета,айде да си посвиря..и не ми се спи. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума - дано се чустваш удобно и комфортно.

 

Тук има нужда от хора като теб - градили новата пост комунистическа история на българския рок .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-ей, :) Баце-е-е :) , добре дошъл, радвам се, че пишеш тук и те поздравявам за това :)

 

Фен съм ти, ама защо пропусна да споменеш за недореализираният проект "Пързалка" - жаз, хард-рок, етно, психеделик, фънк, руокенуооу, блус енд мор? :) ... и да кажа само, много си пораснал бе - за мен винаги ще си останеш на 28!

 

Айде, весело ти изкарване и не си признавайте за тия ракии толкова лесно, че ще ви излезат имена на пияници, а хората са зли :thx:

 

:)

 

П.П.:

То ще гледам и аз да драсна нещо за себе си, че докато се наканя, ще вземе да мине модата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен съм ти, ама защо пропусна да споменеш за недореализираният проект "Пързалка" - жаз, хард-рок, етно, психеделик, фънк, руокенуооу, блус енд мор?
Защото се надявам да го реализираме,Свилка,и мерси за добрите думи! :recourse:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.