Jump to content
Българският форум за музиканти

Казан №4


Recommended Posts

Очевадно впечатление ми направи публиката.....

даже и на Рънауей само гледаха като че ше им резнат балките ако дори си и помислят да си тактуват поне.. бахти зора.

спорен е въпроса но на такава публика такова сценично поведение :rolleyes:На зла круша зъл прът!!!

инъче да.. много статика и никва динамика по сцената,там трябва да се поразчупите мисля.

 

..мнение на случйния минувач няма да се плашункате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^True, true.. Просто е трудно с много малко живи участия да има каквото и да било сченично поведение. Поне за мен де, не съм свикнал. А това, че кръстът ме болеше (и не само моя, предполагам:recourse: ), е друга тема. Благодаря за мненията!!! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е кофти да се свири пред умряла публика, ама и публиката, по мои скромни наблюдения, все по трудно се впечатлява от свирня... по скоро биха се впечатлили ако направите някоя простотия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен публиката трябва да бъде предразположена към денс, пого, етц. Може и да не се впечатлява от свирнята, но ако

сценичното поведение и "присъствие" на групата липсва, не знам как, която и да е публика, би се раздвижила! Фактът, че проявата е минала под знака на D.I.Y. и е паднало яко мъкнене на тонколони, апаратура, инструменти, до известна степен, оправдава музикантите, но вокалът ви само чупи стойки и си чете текста!!! Контактът е само преди песните и след тях за по едно кратко "Мерси"! Трябва да има "диалог" между вокала и публиката! Някоя реплика измежду куплетоприпевите не би била лоша идея, както и някоя мръсна/злобна забележка директно насочена към тях (това вече зависи според публиката - възраст/социален статус, етц.)...и така пичове...продължавайте да работите здраво!!!

 

ПП: Пял/свирил съм по Самодейностите в Синдикалния, както и в културния дом. От личен опит казвам, че наистина е доста трудно да размърдаш публика. Да не говорим, че "публика" в Зарата почти няма, но това е друг въпрос!!

ППП: Не е лошо вокалът ви да се упражнява повече и да се съобразява с акустиката на помещението в което свирите.

 

Ай..поздрави...и успех...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.