Jump to content
Българският форум за музиканти

Откраднаха ми стиловете..Помощ


Recommended Posts

За пореден път се убеждавам, че зависта в България е нещо доста срещано явление. Декември месец бачках по заместване в една кръчма, бяхме доста музиканти там. Та преди няколко дена ми се наложи да направя един симбек и ....хоп...оказа се, че дискетите със стиловете ми ги няма. А тези стилове бяха дългогодишният ми труд защото клавира ми е GEM WS 1 oriental. Стиловете на клавира не са съвместими нито със Roland нито с GEM кофти свирка единственно и само би прочел само от WS 1 . Ако някой може да ми каже дали мога да ползвам конвертор за стилове или има такъв клавир МОЛЯ ви нека ми пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам за какъв клавир ми говориш. Един колега имаше такъв. Тоъ не е GM, дори има само 2 миди канала на ъпър и лоуър. Конвертора, който ползват повечето, Styleworks, за съжаление не поддържа този клавир.

 

Ако науча нещо повече по въпроса ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се сетих за Styleworks но да ти я пращам няма смисъл като не върши работа. Инъче много ме е яд на такива неща. Като иска да краде стилове, да си ги копира там на една дискета и да ти остави твоята, егати хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен,че даже и работя няма да му свършат стиловете защото те варвят само на такъв клавир, пък аз от толкова години не познавам човек дето да има такъв.Ама то просто е за гадорията са ми ги свили не заради друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка няма да се ядосваш, а сядай да си ги правиш на ново. Следващия път като направиш по-сериозна база данни намери начин да я съхраниш и на друго място освен на една единствена дискета.

 

1, Направи копие на дискетата

2. прехвърли стиловете на компютър

3. запази едно копие и в имейла за инцидентни случаи и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка няма да се ядосваш, а сядай да си ги правиш на ново. Следващия път като направиш по-сериозна база данни намери начин да я съхраниш и на друго място освен на една единствена дискета.

 

1, Направи копие на дискетата

2. прехвърли стиловете на компютър

3. запази едно копие и в имейла за инцидентни случаи и т.н.

 

 

Аз даже почнах колега, и си прав даже и аз не знам защо не съм си SAVE на майла. Мислех, че имам някъде ама изглежда съм нямал....та затова сега да си сядам на ............и да правя стилове. Мерси за отделеното внимание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.