Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за поправка на барабан


Recommended Posts

Ами незнам дали съм го претегнал или нещо друго,но се изважда самата резба която е метална и с какво ли не я лепих,но като го затегна пак пак се изважда ;) с каноколит го лепих с поксипол.....но не става който има идея как да стане да каже,защото не става ;) за гаранцията от магазина-не мога да се разкарвам чак до другия край с барабана по рейсовете а и не е сигурно дали гаранцията ще го покрие така че ако знаете начин моля кажете дори да е някой сервиз или нещо такова!айде лек ден от мене ;)

 

за това говоря: http://img.data.bg/i.php?show=750749&ctrl_id=echqpy#img

Редактирано от alexander anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей за тва куча марка барабани не се взима .... нямам толкова пари че да си купувам евтино , ако наистина имат гаранция тупаните и ако се покрива подобно счупване най-добре е да отидеш в магазина от където си ги взел. вземи си само холдера и гаранционна карта или там каквото са ти издали. малко ме съмнява обаче че някой ще ти признае гаранцията и ми се струва че дълго ще те размотават. айде успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми начин да си го поправя иначе не им е проблема на барабана а това че съм го претегнал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ! Напоследък много, дори доказани марки дават проблеми с метала от който са изработени . това е защото всичко се прави в Китай или почти всичко ! Аз така и не разбрах какъв е проблема на холдера за тома ? Ако пък има проблем, то те съветвам да намериш начин да идеш до магазина и да искаш те да отстранят пролема, или да ти поръчат нова такава част ! Не се опитвай ти да отремонтираш, защото със сигурност няма да ти признаят гаранцията !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И според мен все пак пробвай да го занесеш от там където си го купил и да видиш какво ще ти кажат или поне ги питай какви дефекти покрива гаранцията. Но ти щом вече си изпробвал с разни лешила едва ли ще има положителен отговор, все пак пробвай. А при тази ситуация се прави по дебела резба или се дупче дупка със същата резба на друго място. И внимавай повече да не прецакаш и други резби. Всички болтове трябва да не се притягат, но и да не са отпуснати. Второто също води до разваляне на резбата след определено време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи,няма и следа от това което съм правил!!!ще пробвам да го занеса и да видя какво ще стане но ако не,с какво лепило ще стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ! Напоследък много, дори доказани марки дават проблеми с метала от който са изработени . това е защото всичко се прави в Китай или почти всичко ! Аз така и не разбрах какъв е проблема на холдера за тома ? Ако пък има проблем, то те съветвам да намериш начин да идеш до магазина и да искаш те да отстранят пролема, или да ти поръчат нова такава част ! Не се опитвай ти да отремонтираш, защото със сигурност няма да ти признаят гаранцията !

 

на холдера нали има някакъв болт който като го завъртиш нали,тома стои както ти искаш!на този болт нали трябва да се сложи в резба?тази резба е метална която само тя е метална частица а останалото е пластмаса! ;)

след около час ще го снимам за да ви стане ясно щото не мога да обяснявам много добре

но все пак как мога сам да си го направя ако не искат да ми приемат гаранцията?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами хубаво ще е да се види с качествени снимки....и за лепило.....даже не мога да разбера как ти е хрумнало, защото всеки барабан понася много голямо натоварване и да се лепи нещо и то някаква връзка ми звучи меко казано нелепо;) идеята за нова резба ми се струва най-уместна;);) Но все пак дай снимки и ще помислим повече глави ;);):)Успех!!!!:D:):D

Редактирано от Jorkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.