Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко помощ


Fear

Recommended Posts

Ами мисля да си зимам ел.китара за 200-280 лв. от софия. Та бихте ли ми предложили магазин и марка/модел ел.китара като за Beginner. Mерcи предварително!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

китара за начинаещи ли имаш предвид , като гледам парите явно да . Предлагам ти да събереш 350 лева и да вземеш нещо което ще го ползваш по дълго време .Иди разгледаи Раизинг Форс (зад Булбанк) до света софия ) yamaha ( 5 ТЕ кюшета) или faktor до англииската гимназия !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами у6 гледах ама кво да напраа са пак 6е поразгледам и мн мерси и изнвинявайте за неудобството

Редактирано от Fear
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още 1 типично тьп вапрос относно имената на фирмата смисал като отида в някой магазин ако искам китара Stagg пак ли се казва и на БГ Стак и така за сички марки щото аз сам пообьркан с тия неща ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

97645 пъти е писано-фани тоя,дето те е зарибил, или някой,който свири от повечко време и обиколете магазините пробвайки талпите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за това че ме просветлихте относно това дето ви питах а сега искам да задам още 1 вапрос на който мн ви се моля да ми отговорите щото нищо незнам. А ето го и него -като гледах коментарите в форума добих представа че xxxx е добар магазин за начинаещи като мен . Та какво трябва да си купя от там за да трьгна на уроци.(смисал само китара или и даден ефект)сьщо така бих искал да попитам като няма кои да взема сьс себе си в магазина който да разбира повече от мен какво да правя там бихте ли ми предложили какво да искам от магазина(имам предвид умесно ли ще е ако им кажа да ми настроят китарата и сьщо така какьв вид китара да искам имам предвид че искам да свиря Ахат Purple и темподобни стилове . Ами това е от мен сега ако може да ми споделите защото ми е доста кофти мн бих искал да се науча да свиря на ел.китара но просто изчаквам защото неискам да купя нещо и да се окаже че вьобще не е за такьв стил музика :hysterical: !!! Благодаря ви предварително :lol::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.