Jump to content
Българският форум за музиканти

Други гласове - групата на Нели Воева в Myspace


Recommended Posts

Смятам, че крайно време беше - из целия нет нямаше нищо и ей го на, сега! УРА-А-А-А!

 

Пресно, пресно от преди няколко часа -> http://www.myspace.com/drugiglasove

 

Приятно изкарване и проверявайте от време на време сайта, че тепърва ще се сглобява страницата :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Поканих ги за приятели в майспейс.... Първо помислих, че е щерка му.... После се оказа, че е съпругата му.... А после и, че имало фалшиви "Нова Генерация".... България!!!

 

 

.... Музиката си е музика.... Искам да кажа, една "легенда", за тях....

 

....Град Силистра, година 1988-90, място ресторантта на пазара/битака, срещу тоалетните. И преди и сега сборище на цигани(роми).... Група "Нова Генерация", случайни музикантти вечерящи там.... В последнствие.... Са свирили кючеци и т.н., до сутринтта на цялата кръчма....Весело, кайсиева ракия, шаран и т.н....

 

.... Извод....

 

.... Това може да се случи само на широко скроени музикантти.... Харесвам такива хора.... Аз самият имам над 200 сватби/сюнет-дюнюю/ къна- гедженси и т.н. в Тракийската част на Турция.... В моментта свиря блек- метал(всмисъл, че свалих от грайнд-кор на блек)....

 

Ако ги немаше такива като тях! Нямаше да ни има такива като мен.... Поклон....

 

 

 

П.С. Радвам се, че точно ти си пуснал този пост....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Драги, радвам се, че се радваш и те поздравявам за това, че си споделяш радостта :cheers2:

 

Имам предвид, че не-малко съфорумници са се аднали като френдове още почти веднага след пускането на темата, но никой един ред не е драснал - ако не за да ме направи доволен, поне за да ъпне линка - няма да оправдавам това с България или със себе си, например, но тъй де <_<

 

Наистина, в нета можеше да намериш неща на Кале, Абсолютно начинаещи, архивни концерти на Воев и компания, Воцек и Чугра (онзи ден видях, търсейки нещо, че се продават всичките им записи, които изобщо не са малко на мп3-сд - хаха, Батко вече ги има)... но на "групата на Нели Воева" - нищо! Нищо, нищо, нищо. До сега :) ...и така де - положението се стабилизира и върви към все по-добро и по-добро!

 

... даже подозирам, че чувам за некви нови проекти около Нели ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

България не е виновна!!! .... Разгледах профилът им и приятелите им.... Еми те и на мене сами приятели.... Драго, Синтез, Спарк Студио.... Едни и същи хора се срещат с едни и същи интереси! Всичко е въпрос на време и откриване в интернет....

.... Беше време когато нямаше лъскави музикални магазини, всекидневни мега концертти и т .н.... Музиката означаваше нещо.... Виж тва....;-)

 

http://slavdehren.blog.bg/viewpost.php?id=28390

 

.... Ето за тва ти говоря! Old-school мятали.... Последнно видях такива в Габрово, миналата година....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

:rolleyes: Стииииииига бе! Вероятно е въпрос на вкус... :beer:

 

Кучето ми подскочи супер учудено на няколко момента от кантото....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:thumbs_up: , само не разбрах, последните две мнения за линка, към "старите металяги", дето Суансонг даде ли са или за Други гласове :D Аз имам въпросната тава, от която е това парче - 2006-та и там звука е по-приличен де, но все пак, за кое от двете става въпрос?

 

@ Грация: Внимавай с публичното признаване, че оня ден разбрах, че глобите за стрес на домашен любимец са по 1000лв :) Това не е майтап - ако го прочете некой изпълнител или защитник и хоп... :thumbs_up:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.