Jump to content
Българският форум за музиканти

За Физиономиите!?


Recommended Posts

абе преди време ходех с една,и веднъж я зех с мене на репетиция,свирихме пяхме сичко на 6,оба4е после ко стана въпрос вика на приятелката си че съм правил "много интересни" муцки докато свиря! :cheers: а аз даже не се осещам!

има ли хора които са имали сходният "ПРОБЛЕМ" :D

не бе щото гледам и големите китаристи някои се мръщят други с физиономия на радост....... споделете! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 35
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да, правят се физиономии, няма как - имидж.

Я виж Кери Кинг кви мутри вкарва по концертите - зъл, зъл, та чак смешен.

Сега сериозно - не върви да свириш дет метъл и да си щастливо ухилен, все едно Бритни и Агилера току-що са ти взели цело кълбо захарен памук на сбора на Самоводене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами който и да хванеш си има някакви физиономии, тъй че да не ти прави впечтление. Ей го, Скот Хендерсън или Чарли Хънтър докато свирят правят такива муцуни, че не е за вярване направо. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с физиономийте ми навя спомени от БГ и различни хора които правят фисиономий.За мен най-култовите физиономий ги правеше Бащата на Блуса от Бургас(име няма да спомена,който трябва го знае) :headbang: А също си спомних как на последния 8-ми декември,който изкарах в БГ бяхме с колеги/приятели на хижа извън Троян.След като всички заспаха или изпопадаха пияни,останахме само аз,Владо от Сафо и Жорката(наш колега и голям приятел) и куфяхме,свирихме на air guitar и копирахме физиономийте на Стийв Вай в продължение на около 1час на фона на "Here I Am" от The Ultra Zone(бяхме го програмирали само това парче да се върти).Сега като се сещам само ме избива на смях,жалко че никой не снима.

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с физиономийте ми навя спомени от БГ и различни хора които правят фисиономий.За мен най-култовите физиономий ги правеше Бащата на Блуса от Бургас(име няма да спомена,който трябва го знае) :headbang: А също си спомних как на последния 8-ми декември,който изкарах в БГ бяхме с колеги/приятели на хижа извън Троян.След като всички заспаха или изпопадаха пияни,останахме само аз,Владо от Сафо и Жорката(наш колега и голям приятел) и куфяхме,свирихме на air guitar и копирахме физиономийте на Стийв Вай в продължение на около 1час на фона на "Here I Am" от The Ultra Zone(бяхме го програмирали само това парче да се върти).Сега като се сещам само ме избива на смях,жалко че никой не снима.

 

 

Владо

Вай е прекрасен клоунаден пример за физиономистване :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с физиономийте ми навя спомени от БГ и различни хора които правят фисиономий.За мен най-култовите физиономий ги правеше Бащата на Блуса от Бургас(име няма да спомена,който трябва го знае) :headbang: А също си спомних как на последния 8-ми декември,който изкарах в БГ бяхме с колеги/приятели на хижа извън Троян.След като всички заспаха или изпопадаха пияни,останахме само аз,Владо от Сафо и Жорката(наш колега и голям приятел) и куфяхме,свирихме на air guitar и копирахме физиономийте на Стийв Вай в продължение на около 1час на фона на "Here I Am" от  The Ultra Zone(бяхме го програмирали само това парче да се върти).Сега като се сещам само ме избива на смях,жалко че никой не снима.

 

 

Владо

Вай е прекрасен клоунаден пример за физиономистване :cheers:

Дори има много интересна статия по въпроса, която продължава тук :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я па нищо че съм басист кат свирим гледам кат на жигльоро охраната на лекция по висша аритметика 4та част.

Един приятел прехапва долната си устна и колкото повече свири, толкова повече стиска, а очите му още малко ше изкочат. Той и без да свири прилича на Бийвъс и Бътхед в муцуната така че имате представа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бащата на Блуса от Бургас
Пламен Ставрев? :think:

Не е Пламен,друг е,въпреки че Пламен е един от Бургаските "бащи" на блуса :headbang: !

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това е синкретичността на рока, демек, разнообразното влияние на рока: музикално, социално, модно, ВИЗУАЛНО, театрално /циркаджийско/.

Стоунс, например, нямаха да имат целия този ореол на вехти рокдиплодоци, ако не приличаха на отряд нумеро 9 от Централния софийски.

То муцуни, то блещене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за едно барабанистче, с което свирехме в един гараж.

То правеше нечовешки физиономии горкото.

Ама не за имидж (в гаража няма кой да те гледа дали си "тру"), ами от зор си кривеше мутрата копелето.

Всички жулим, а то дъни някакъв ритъм, гледа ме в очите уплашено, защото знае, че ей ся идва онова гадното, дето е с кардан и преход, и на терсене тактовете поема шумно въздух през зъби, гаче ли се стряска... Фсъп! Фсъп! Фсъп!...

Сещам се и за един агент, когото взехме временно за вокалист и му дадохме един вестник "24 часа", от който да чете текстове и да ги ръмжи върху ритъма. И му викаме: "Ама ти сега вкарвай и по нещо метълско от тебе, недей само да четеш от вестника глупости за Иван Костов". Па оня като почна да грухти за едни приватизации и през две секунди повтаря "Ту дай!" (to die) и гледа недоумяващо и стресирано като пръднал заек в люцерна... И той праеше мутри от зорлък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сетих се за едно барабанистче, с което свирехме в един гараж.

То правеше нечовешки физиономии горкото.

Ама не за имидж (в гаража няма кой да те гледа дали си "тру"), ами от зор си кривеше мутрата копелето.

Всички жулим, а то дъни някакъв ритъм, гледа ме в очите уплашено, защото знае, че ей ся идва онова гадното, дето е с кардан и преход, и на терсене тактовете поема шумно въздух през зъби, гаче ли се стряска... Фсъп! Фсъп! Фсъп!...

Сещам се и за един агент, когото взехме временно за вокалист и му дадохме един вестник "24 часа", от който да чете текстове и да ги ръмжи върху ритъма. И му викаме: "Ама ти сега вкарвай и по нещо метълско от тебе, недей само да четеш от вестника глупости за Иван Костов". Па оня като почна да грухти за едни приватизации и през две секунди повтаря "Ту дай!" (to die) и гледа недоумяващо и стресирано като пръднал заек в люцерна... И той праеше мутри от зорлък.

:D:D:D

:headbang::cheers::D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.