Jump to content
Българският форум за музиканти

Minor_blues_in_bm


dedomito

Recommended Posts

Здравейте !

Едва ли китара Джаксън е най-подходяща за блус , но все пак опитите продължават :-)

Ето едно мелодично тракче в Си минор

http://www.esnips.com/doc/4193905b-9e5c-41..._(medium_tempo)

А ето ме и мен

http://www.esnips.com/doc/2455a1b0-12f4-44...ito-blu-mix-MP3

 

Ползван софтуер - Тракшън 3 , Овердрайв Rockson и Amplitube 2 .

 

С пожелания от мен за много хубави моменти през новата 2008г очаквам включване в темата .

 

ДедоМито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dedomito, супер е темичката и много добър звук си докарал :) . Тези дни дано се наканя да разкърша пръсти за новата година .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе незнам какво става , но скриндзите от сайта дето качвам са срили някъде даунлоуда . ДО сега и аз се въртях и неможах да намеря как се сваля .

Пробвайте с този линк

http://media.putfile.com/03-Minor-Blues-in...medium-tempomp3

 

Аз пък от доста време се мъча и от putfile.com нищо не мога да сваля , дава ми даунлоуд и до там , цъкам , цъкам и не ще .....

 

:lol:

Редактирано от dedomito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го свалих и от Esnips-а. Върху плеяра с десен бутон от менюто -> Properties -> Location ->копирате адреса ,отваряте нов интернет браузър и пествате адреса ,ще излезе файл данлоуд .При мен така се получава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дедо Мито ме зарадва с това лятно прохладно меланхолично нещо; включвам се.

 

МОЛЯ, НАМАЛЕТЕ СИ КОЛОНКИТЕ; ЗАПИСЪТ Е ДАЛЕЧЕ ОТ ДОБРОТО СМЕСВАНЕ, НИВАТА СЕ РАЗМИНАВАТ МНОГО!

 

За свиренето извинения не предлагам, който пробвал - за негова си сметка. :metalist:

 

Солата никога не са ми била силата, обаче ритмото си ме хвана!

 

Обаче различни типове звук, семпли и идиотски акорди ме радват, фала тебе, дедо Мито.

 

От дедо Бабин.

 

http://media.putfile.com/Dedo-Mito

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sa6tiat ,много джазово се е получило :metalist: . Интересно са се смесили китарите . И много интересни звуци си докарал на моменти .

 

 

И верно в Esnips чрез цъкване на плеяра с десен бутон от менюто -> Properties -> Location ->копирате адреса ,отваряте нов интернет браузър и пествате адреса ,ще излезе файл данлоуд. Пробвах го току що и наистина става .

Редактирано от dedomito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прежалих се и аз с една импровизацийка.Много дълго бе дедо, не можах да си изсмуча толкова от пръстите!!! :hysterical:

Китарата е марка Legend (страт копие), комбо Берингер GX110, микрофон Сони (от уредба с караоке), пулт Берингер UB802.Сложих Лекстон Пантеон от Сонара и много малко хорус, пак от там.

Тук (надявам се) може да го чуете. ;)

 

п.п.Не жалете доматите, обичам ги с повече яйца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Много дълго бе дедо, не можах да си изсмуча толкова от пръстите!!!

п.п.Не жалете доматите, обичам ги с повече яйца.

 

Хахаха , ами дълго я , като на дедо брадата е дълго

Пък и при тая цена на доматите и яйцата нали не очакваш да ги хвърляме по някой.

 

Хубавото на блуса е , че всеки го усеща по негов си начин , аз мисля че добре е станала твоята импровизация .

Ха наздраве за всички Ивановци !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, деденце, много ми хареса! Толкоз време и не ми омръзна докрая - на това му се вика истинска импровизация. Като ми пуснеш нещо на мене, след 2 минути се почва едно стържене... стържене... стържене и се изчерпвам от идеи...

 

мноо яко!

другите още не съм ги чул ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, деденце, много ми хареса! Толкоз време и не ми омръзна докрая - на това му се вика истинска импровизация. Като ми пуснеш нещо на мене, след 2 минути се почва едно стържене... стържене... стържене и се изчерпвам от идеи...

 

мноо яко!

другите още не съм ги чул :)

 

Абе , то и при мене идейте никакви ги няма , питаш ли съседите на какво са подложени по цял ден ....имам чувството че ако съседа отдолу дойде и хване китарата , ще си излее душата и ще стане страшен блус , хахахаххаа :):D:dance::ok:

Fenix , Мерси за добрия отзив - - - - - - - --- ---- - -- - - - --- - - - ---- --

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sa6tiat

Много яко с толкова много китарки, шефе! damnp8.png

Направо не знам какви ли звуци щеше да извадиш, ако парчето беше 10 мин... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sa6tiat

Много яко с толкова много китарки, шефе! damnp8.png

Направо не знам какви ли звуци щеше да извадиш, ако парчето беше 10 мин... ;)

Чревни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Същият се в вкарал яко в джаза на тоз бекинг :D Евалата!

 

Аз го чух веднъж и на втория вече разцъках малко със слайдче отгоре така.. Някъв як трак, нямаше как да не го насера, а и си е добър повод да се разпиша и този раздел ;)

 

http://media.putfile.com/Bm-blues-dedomito

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.