Jump to content
Българският форум за музиканти

Korg Pa 80


mitkomitakavitoria

Recommended Posts

здравеите приятели .живея в испания .купих корг па 80 но не ми дадоха адаптар.тук не можах да намеря .ако можете да ми посо4ите магазин или място от където да го купя 6те ви бъда много благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какъв адаптер иде реч??? Не помня клавира да има някакъв адаптер в комплекта а и изобщо. Ако е за захранването става с най-обикновен кабел за РС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите приятели .живея в испания .купих корг па 80 но не ми дадоха адаптар.тук не можах да намеря .ако можете да ми посо4ите магазин или място от където да го купя 6те ви бъда много благодарен

 

Приятел, не ти трябва адаптер , защото той си е вграден в синтезатора, само включвай кабела и започвай. Ако не е тайна -за колко бг лева го купи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

здр емо и ба6маистора благодаря за съвета така и направихме корга го купих за 1.100 евро сега търсим фла6 карта сас стилове и бленди каде можем да купим. благодарим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно си решил да го оборудваш до колкото издържи :metalist:

ето това може да ти е от полза http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=31660

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр bashmaistora мерси за инфото. ба6тами е лубител музикант .на времето е имал роланд е 38 . тук в испаниа аз запо4нах да у4а пиано .ба6тами бе6е 4ул 4е корг па 80 е добра и ми го подари но сега ни е трудно да го използваме горе доло по4нахме да се справяме .ако купим флас сарта какаж е на4ина да вкараме стилове и бленди в нея виздам 4е тия не6та ти са ясни .ако иска6 помогни. предварително благодарим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп, стоп, чакай, спри се!!!

С това трябваше да започнеш че няма да използваш клавира професионално.

В твоя случай не си заслужава да се харчиш допълнително за карта.

Вземи си една кутийка с дискети и не се занимавай с флашкарти и пръскане пари на вятъра.

И да вземеш да ме потърсиш на skype: bashmaistora_1 когато имаш време компа ми е включен почти постоянно или пиши на bashmaistora@bergon.net

Редактирано от BASHMAISTORA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПРАВИЛНО!!!

 

За любителска работа не ти трябва дори и хард диск. Вътрешната памет за 48 стила е достатъчна за в къщи, дори и да не стига можеш да ползваш дискети. В къщи БЪРЗА РАБОТА нямаш.

 

Не хвърляй пари за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.