Jump to content
Българският форум за музиканти

Как става номера...


Чукопад

Recommended Posts

Реших да си купя ел.китара,но тъй като с усилвателя излиза много скъпо чух че мога да свържа китарата и в компютъра.Само че от магазина от който щях да я купувам ми казаха че усилвателя предавал електрическо захранване и без него китарата не можела да свири.Вярно ли е това и ако е така как мога да си свържа китарата към комптютъра без усилвател?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.Купуваш си китара

2.Купуваш си компютър

3.Купуваш си кабел с голям жак за китарата и малък от другата страна

4.Компа ти има едно нещо което се нарича -Саунд карта

5.Пъхаш малкия жак в микрофонния или линейния вход на саундкартата

6.От контрол панела си настройваш дивайсите на аудиото , така че да ти чете от саундкартата

7.Сядаш и прочиташ форума -харесваш си програма за запис която да ползваш

8.Към саундкартата закачаш и колони

9.Отиваш за ракия , наливаш си 3х100 и свирнята почва

10. На излизане от блока се придвижвай по-бързо да не те докопа някой съсед и да не стане беля

 

УСПЕХ !!!!

Редактирано от dedomito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре де моля ви кажете спешно е

 

Интересно ми е като ти е толкова спешно защо просто не пуснеш

линка на Talic_Zelot и не си намериш това, което ти трябва.

 

+ преди да пуснеш темата не погледна ли, че 6 сантима по надолу от бутона "НОВА ТЕМА"

има една тема: --the Ultimate Guide For Beginners--

 

Пусни темата и виж точка първа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХАХХААХАХ това по горе е супер :):spam:;) мале браво !А доколкото това глупостите за захранването това са глупости а ако питаш мен по-добре си земи едно кубе и не му мисли, а доколкото комп=на кубе ти трябва скъпа саунд карта игра в настроиките и занимавка ,а когато искаш вече да се записваш и да миксираш си купуваш саунд карта за 250 лева и си готов :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и друг начин.

Взимаш си китара и нормален кабел (с два големи жака). После си купуваш M Audio Jamlab от някой магазин (гугълни го ако искаш - струва 90 лева). С него си идва софтуер и няма какво да настройваш по саунд картата. Дажи май има и дисторшън ефекти и др. :icon_shithappens:

Аз така си поръчах да ми донесат. Не е кой знае колко по-евтино от усилвател, но 100тина лева ще свиеш. Тва тие пиене за 10 петъци...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.