Jump to content
Българският форум за музиканти

усмивки от старите...


ronia

Recommended Posts

смутни времена, дълбоката провинция, аналогово студио в районното читалище и крещящи жени... леле колко по-смешно щеше да бъде на чужд гръб!

 

:bravo:

 

в тоя ред на мисли, ето ги мострите:

 

победа без признание

 

big deal (чудо голямо)

 

dad is going to liverpool

 

кажи и умри

 

когато

 

мислех че всички тези смехории са останали безвъзратно в миналото. но все ще се намери някой, който най-добросъвестно да ги изрови от небитието, да ги прехвърли в цифров формат и да ти ги поднесе като изненада за коледа... еми тва беше от нас - старозагорската дамска алтернативна група "сома" - през далечната 1996 г. :greenball:

 

хайде споделете и вие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее,най-после:(Отдавна трябваше да ги качиш тия неща,които вече съм коментирал. :greenangel:

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

А-а-а-а-а, каки, разбихте ме :)

 

... направо ми се допи от бутилката, а не от чаша, че напоследък все така праим...

... от бутилката на студа - уе-е-е! ... и съжалявам, че дънките ми не са достатъчно тесни, ма поне кубинките ми са тежки и якето шарено, ако ме разбираш правилно ;)

 

Къртите!

Много съм ви фен, дайте снимки :)

 

...за малко да забравя - ;):headbang: :headbang: :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:cheers:

Извинете за което, но кутията на "...taka li e? - a taka." е пълна и за това използвам случая (стилово насочен) да кажа, че като негов фен направих мастеринг (до колкото е възможно), за да направя едно негово парче слушаемо - да може и феновете на този стил да го оценят! Версията е орязана умишлено - на мен така повече ми хареса.

IWF

Приятно слушане!

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ивелин: Това за което говориш е остаряло вече - видя ли нашето бас видео със слайд-бас, дистър-слайд бас, фретлес бас, сакс, глас (16 годишна) и още от мен ;)

Относно мастеринг на премодулирани моно парчета - ако толко те влече, ще ти дам първоначалния вариант, че ми е интересно какво би направил с него и да обсъдим методи и идеи, но само, ако обещаеш да ми оставиш и солото на баса :lol:

 

_________

 

@ :cheers:Рониа :happy: Ако ти е удобно, освен снимки, да предложиш и парчетата за даунлоуд, че искам да си ги преговарям и като не съм у нас :pray::greenball::pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Малко да се пофалим - пускам я тая темичка от време, на време на разни хора, да си слушат пънкарийките и много се кефят, няма да анализирам защо е така...

 

Използвам случая и да попитам ко стана със снимките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Нещо съм се присетил... :godbless:

Ко стаа със снимките :recourse:

 

едит:

и за не-смачкани записи съм те помолил :rocker:

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на магнетофонните ленти и звука от това време ви представям група Бензин

ренегат

Милена - вокал и автор на текста

Пухи - китари и настроение

Наско - барабани и спокойствие

Бах - бас и напрежение

Понка - беквокали и вдъхновение

Съжалявам , че в момента не се сещам за името на човека зад клавира...

Записите са изцяло аналогови - магнетофон Taskam.

Стори ми се уместно да ги пусна в тая тема...има една романтика и емоция в тези стари записи..

 

Много ми допадна старозагорската група..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като фен на магнетофонните ленти и звука от това време ви представям група Бензин

ренегат

Милена - вокал и автор на текста

Пухи - китари и настроение

Наско - барабани и спокойствие

Бах - бас и напрежение

Понка - беквокали и вдъхновение

Съжалявам , че в момента не се сещам за името на човека зад клавира...

Записите са изцяло аналогови - магнетофон Taskam.

Стори ми се уместно да ги пусна в тая тема...има една романтика и емоция в тези стари записи..

 

Много ми допадна старозагорската група..

Не се отваря линка, тоест зарежда се, но не тръгва. Качи го пак и си пусни нова тема. :hysterical:

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.