Jump to content
Българският форум за музиканти

БГ Урок по барабани


Recommended Posts

А ако засилиш палката и ти е потна ръката и я изтървеш и се нахакаш в пакета к'во става? Пакетиране? :):spam:;):hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical::drummer::)
А ми не, получава се "Пецковане" ;)

 

 

Айде някой да сподели кво е научил от тва видео.
Нищо ново не научих - нито за Пецко, нито за форума, нито за себе си. Е, разбира се, изненадан съм от това, че някои хора са писали тук и реших да не се сдържам, та така де - блъскайте и ще успеете :thumbs_up:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Айде някой да сподели кво е научил от тва видео.

 

Освен нравствен и научен, парадоксът на показаното тук видео съдържа и странен политически аспект.

По-точно политическо-конюнктурен, доколкото барабанистът, за когото става дума, е обременен с масив от категорично противоречиви оценки, чиято негативна страна натежа особено след няколко радикални мнения. Високата теоретична стойност на това истинско произведение на изкуството и ролята му като основен концептуален вектор на световната музикална сцена са безспорни. Още по-съществен ми се струва моралният му авторитет, чиито императиви преодоляват с лекота потока на времето....

 

:cheers::bravo::):wallbash:

Редактирано от -=kireto=-
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много е як Пецко,но според мен не е овладял касата още....Хубаво показва как триабва да се връща палката но това важи и за педала на касата.Вижда се,че я удря доста силно но проблема с връщането на педала остава.

Моето професионално мнение е,че трияба да овладее тялото си и да балансира по прецизно.

Само тодава ще чуем всеки звук и ще придобием по ясна представа за уменията на този наистина страхотен(виртуозен) барабанист какъвто е Пецко.... :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много е як Пецко,но според мен не е овладял касата още....Хубаво показва как триабва да се връща палката но това важи и за педала на касата.Вижда се,че я удря доста силно но проблема с връщането на педала остава.

Моето професионално мнение е,че трияба да овладее тялото си и да балансира по прецизно.

Само тодава ще чуем всеки звук и ще придобием по ясна представа за уменията на този наистина страхотен(виртуозен) барабанист какъвто е Пецко.... :)

 

 

Ти май още си в мъглата за какво говорим а ? :surprise:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре знам какво говоря...а и в Суинга съм ходил,както и в други клубове и градове където сме свирили с Пецко,но това беше преди Пеци Пецито Бенд.....сега е задобрял много но не като барабанист :) Иначе такива уроци биха амбицирали и мен да стана барабанист...като гледам не е кои знае какво :surprise:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами да, елементарно е, сядаш и свириш, за 15 минути си готов за голямата сцена, трябват ти чифт здрави палки и здраво столче да не паднеш :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Кацко, недей стряска така човека! Какви 15 минути! За 5 минути става работата :thumbs_up: Те барабаните не са музикален инструмент, както много хора си мислят. Тва само сядаш и почваш да удряш дет ти падне и става работата.

 

Немога да разбера що сички приказват, че е лесно ама като седнат и става една...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха;) даже на един крак, защото другият ти трябва поне за педала на касата;) Ае стига :););):)aйде сега авторите на урока да пуснат и следващия от поредицата по-скоро;):) щото стана забавно;):)

Редактирано от Jorkata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.