Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся учител по китара


Recommended Posts

Такаа, много искам да свиря на китара, от доста време съм се запалил. Най-после си уредих китара и намерих некъв учител, само че когато говорих с него разбрах, че иска по 10лв на час, а на мен ми трябват по два часа на седмица демек 80лв на месец. За съжаление майка ми ме отряза и каза, че не може да плаща толкова. Поради тази причина сега търся учител, който да взима примерно по 5лв. Вярно, че е доста малко, но толкова имам възможност да давам. Моля помагайте с инфо.

п.п. Искам да свиря на акустична китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е задължително да ходиш по график. Намери някой, при който можеш да ходиш когато искаш и можеш. За един час даскала може толкоз упражнения да ти изсипе, че 2 месеца яко свирене да не ти стигне :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Такаа, много искам да свиря на китара, от доста време съм се запалил. Най-после си уредих китара и намерих некъв учител, само че когато говорих с него разбрах, че иска по 10лв на час, а на мен ми трябват по два часа на седмица демек 80лв на месец. За съжаление майка ми ме отряза и каза, че не може да плаща толкова. Поради тази причина сега търся учител, който да взима примерно по 5лв. Вярно, че е доста малко, но толкова имам възможност да давам. Моля помагайте с инфо.

п.п. Искам да свиря на акустична китара.

Мога да ти помогна

пиши ми на лично или на кюто-314474405

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

i az se se6tam za edin - Dimitar Markov ba4ka w 4itali5te "Rayko Aleksiew". Nosqt se sluhowe 4e e dosta dobur a i ne wzema mnogo - 3-4 kinta na yrok. Pone az sum mnogo dowolen ot nego!!!

Редактирано от [tie]
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

,Jul 3 2005, 12:26 AM] i az se se6tam za edin - Dimitar Markov ba4ka w 4itali5te "Rayko Aleksiew". Nosqt se sluhowe 4e e dosta dobur a i ne wzema mnogo - 3-4 kinta na yrok. Pone az sum mnogo dowolen ot nego!!!

Значи хем се носят слухове,хем ти си много доволен от него :wall: .Има два варианта значи или ти си той,или не знаеш как да се изразяваш правилно.3-4 кинта на урок е безумно смешно според мен,тоя човек какво ли яде?

 

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mдам тука верно понамирисва нещо :P:lol::D един авер е одил при някъв на бул. черни връх ама точен адрес в момента не мога да ти кажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо да се извиня за кирилицата, ама не бях във нас. Значи да уча при него но именно слуховете ме доведоха дотам. А и човека си има стабилна школа с доста ученици и именно от това живее. А и си пада малко перфекционист. Тъй като разбрах от по-горните постове че човека иска да свири класическа китара мисля че г-н Марков е човека за него. Аз започнах при него с класическа китара кажи речи от нулата, и постепенно ме разходи през Бах та чак до Гершуин. Сега се справям чудесно във музикалните си начинания, и си мисля че скоро няма да спра да ходя при него. Наистина той е един от малкото хора които работят по-скоро за идеята да оставят нещо, отколкото за парите. Абе яко пример ми е тоя човеечец :P

Та така рекламка да му направя - :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 years later...
Такаа, много искам да свиря на китара, от доста време съм се запалил. Най-после си уредих китара и намерих некъв учител, само че когато говорих с него разбрах, че иска по 10лв на час, а на мен ми трябват по два часа на седмица демек 80лв на месец. За съжаление майка ми ме отряза и каза, че не може да плаща толкова. Поради тази причина сега търся учител, който да взима примерно по 5лв. Вярно, че е доста малко, но толкова имам възможност да давам. Моля помагайте с инфо.

п.п. Искам да свиря на акустична китара.

Poznavam dva dobri u4itelia.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.