Jump to content
Българският форум за музиканти

НОТИ!


spirit^of^light

Recommended Posts

Привет!! На скоро си купих първият ми клавир и ми се ще да си намеря нотите на различни песнички, но най- вече на коледни!!!Ще съм благодарна ако ми препоръчате и някоя програмка евентуално която същж може да ме свърши подобна работа!!!Благодаря ви предварително!!! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

?????????????какво е това? :greenangel:

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха.... :greenangel:

Лично Съобщение...т.е. потребителят ти е пратил съобщение, което само ти можеш да прочетеш...

За да го прочетеш кликаш на надписа в горния десен ъгъл 1 New Message :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много смешно няма щто!Аз това си го знам ,но не съм предупредена за специалното съкращение(при това на български)!Благодаря все пак за подробното разяснение!!!ЩЕ го имам в предвид както и ако имам нужда да ме си разяснят и други такива непонятни за мен съкращения и операции! :icon_shithappens:

Редактирано от Chrysalid
Нарушение на правилото за цитиране на предходен коментар!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :D

 

Много искам да си намеря нотите на някои от най - хубавите български коледни песени.. и най - вече на "Отново е Коледа" и на Веселин Маринов - Коледен сън (за пиано) :recourse::metalist: много ще съм Ви благодарен ако имате тези ноти (и на други песни :D ) или поне ме опътите на къде да търся :)

 

Благодаря предварително :P

Редактирано от ladadron
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

 

Много искам да си намеря нотите на някои от най - хубавите български коледни песени.. и най - вече на "Отново е Коледа" и на Веселин Маринов - Коледен сън (за пиано) :) :) много ще съм Ви благодарен ако имате тези ноти (и на други песни :D ) или поне ме опътите на къде да търся :)

 

Благодаря предварително :)

 

 

много бих се радвала,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам, че спам-я, обаче нещо натиснах и съобщението ми се адд-на като отг., моля администраторите да го изтрият, съжалявам.

на въпроса - имам страхотни клавири за коледни песнички - при това за деца. мн. приятни са за свирене, лесни, неангажиращи. не се предполагат технически трудности при изпълнението им. ако някой проявява интерес все още, да ми изпрати мейл - greyklock@abv.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.