Jump to content
Българският форум за музиканти

Mxr Dime Distortion Dd11


SlipFly

Recommended Posts

дай да се съберем няколко човека да купим и после нали се сещаш - reverse engineering :)

 

 

като го взема (ако се спра на него) ш помагам!

 

утре отивам в софия в рф да го пробвам (рок)

Редактирано от SlipFly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ефекта не е нищо впечатляващо. Купих си го в началото на годината и го смених на втория ден. Какво да ви кажа - според мен пракалено ммного среди и високи, не усетих никакъв кеф да свиря с него. Това до момента ми е била най-безсмислената покупка, но си е въпрос на вкус естествено. Иначе ефекта е пипнат - стабилен, добре направен и съответно скъп. Може би с подходящ усилвател ще докараш подходящ Дайм звук. И не на последно място, във Фактора беше доста по евтин - в РФ го взех за 340, а във фактора беше 240, разлика която ме учуди с оглед, че в райзинга не е скъпо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходиx да го пробвам ама го нямаха в наличност както и да е до нова година ще го има :rockon:

цената му в момента е 260 лв ;)

 

а да пробвах и мл2 нищо особено обаче ..не ме изкефи определено :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си се спрял само на тези две опции при наличието на толкова алтернативи? За MXR-а незнам ама метал зоната според мен не става.

Пробвай повече неща, сега по магазините избор бол. Примерно на Бос мега дисторшъна е много добро попадение, отделно колегата after-the-rain продаваше май за 100 кинта Роктрон Зомби (който м/у другото е бивша моя собственост), страхотен дисторшън и много добра оферта.

Незнам каква е тая мания по метал зоните :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо си се спрял само на тези две опции при наличието на толкова алтернативи? За MXR-а незнам ама метал зоната според мен не става.

Пробвай повече неща, сега по магазините избор бол. Примерно на Бос мега дисторшъна е много добро попадение, отделно колегата after-the-rain продаваше май за 100 кинта Роктрон Зомби (който м/у другото е бивша моя собственост), страхотен дисторшън и много добра оферта.

Незнам каква е тая мания по метал зоните :)

 

 

Не съм се спрал само на тези два дистара просто пуснах тема за дънлоп щото това ме интересъваше като информация :)

 

сетих се и аз за още една алтернатива на никифена с-ампа :) ако някой притежава такъв може да сподели :) как се справя с тресните щото точно тва търся :П

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.