Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся уроци по барабани


Recommended Posts

Здравейте, сигурно ви е писнало от такива теми. Нов съм и не съм прегледал още целия форум. Искам да попитам дали някой може да ми помогне да си намеря учител? Трябва ми основа на по сносна цена. Благодаря за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, сигурно ви е писнало от такива теми. Нов съм и не съм прегледал още целия форум. Искам да попитам дали някой може да ми помогне да си намеря учител? Трябва ми основа на по сносна цена. Благодаря за вниманието.

Виж стари мои теми, качил съм някои неща ама те са за по-напреднали.

За кви пари си търсиш даскал?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами за около 10лв. мисля,че трудно би намерил,даже и аз не съм давал за 10 :think: Но,ако можеш да отделиш 15лв. за час и половина-би могъл да намериш доста добър учител :exclaim:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе,то принципно цената си варира около 10лв за 60мин.,но просто някои не взимат за по-малко от час и половина(съотношението м/у цена и час е едно и също,но просто в единият случай трябва да дадеш повече пари накуп) :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе,то принципно цената си варира около 10лв за 60мин.,но просто някои не взимат за по-малко от час и половина(съотношението м/у цена и час е едно и също,но просто в единият случай трябва да дадеш повече пари накуп) :P

Да де това ми е ясно :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези цени за уроци за София ли се отнасят, защото според мен си е жив обир. Около 10 години съм се занимавал с уроци по барабани и китара и последно вземах 3 лв на час преди година. :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,определено става дума за уроци в София,а за това дали е жив обир......според мен-не е,друг е въпроса,че обстоятелствата в скапаната ни държава са такива,че 10-15лв. звучи космически. В моят малък град(Търговище) ходех на уроци при доста добър учител с муз. образование и богат опит за около 20-25лв. на месец............. :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,определено става дума за уроци в София,а за това дали е жив обир......според мен-не е,друг е въпроса,че обстоятелствата в скапаната ни държава са такива,че 10-15лв. звучи космически. В моят малък град(Търговище) ходех на уроци при доста добър учител с муз. образование и богат опит за около 20-25лв. на месец............. :P

Да не си ходил при барабаниста на ОБЕРТОН? Жената е от Търговище и веднъж даже свирихме там със старата група ACCIDENT от Търново в един рок-клуб дето току-що го бяха открили. За стандарта си прав, но точно затова споменах думата обир. Повечето мои ученици (абе всички) нямат кинти за нищо. Имах един случай, направо ме заболя сърцето, момчето събрало на по 20 стотинки 2,50 лв. и вика "Нашите ми дават пари за обяд, ама аз ги къткам и после на вечеря ям за 2-ма". Наистина шибана държава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето мои ученици (абе всички) нямат кинти за нищо. Имах един случай, направо ме заболя сърцето, момчето събрало на по 20 стотинки 2,50 лв. и вика "Нашите ми дават пари за обяд, ама аз ги къткам и после на вечеря ям за 2-ма". Наистина шибана държава.

:P ебаси трагедията.. да не си му взимал и тези пари.. жалко че кадето засега живея няма кадърен барабанист да ходя при него.. засега се опрявям сама.. със клипове на сола, емпе3-ки, таблатури(ноти още не разчитам) и т.н...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.