Jump to content
Българският форум за музиканти

малко пианистче


annimm

Recommended Posts

Желязно е хлапето :thumbs_up:

Сега трябва да е голям мъж, ако съдя по времето на правенето на филмчето

Да не излезе някой световно известен музикант ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен, че се е напикавал до скоро и свири и пее и е готов за пианобара - малкия отворко свири блус-схема във F#!

:)

+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:surprise: :surprise: :surprise: Тва пианистче, не само, че ме радва, ами и ме кефи ! Мани майтапа, но свири жестоко, използва цяла поредица от нетрадиционни технически похвати - лакти, юмруци, удряне на клавишите тип "ротативка" и други. Харесва ми фийл-а, пеенето, свиренето, всичко. За хубаво или лошо някои го имат по рождение, другите се мъчим цял живот :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За хубаво или лошо някои го имат по рождение, другите се мъчим цял живот :topicsux:

 

 

Гредах един документален филм по тази тема. В него се разказваше за едно китайче на 8 годинки, което свири на пияно ...

като го гледах какво прави над копченцата ми се зави свят и ченето ми затрака....мисля, че получих комплекс от него... ;)

Та учените обясняваха (или поне се опитваха) защо малкия е такъв виртуоз. Накратко - трябва да имаш музиката заложена генетично ...дядо,баба,леля,стринка..; трябва някакъв си център в мозъка да е по голям от на другите хора. :hysterical:

А шанса такова дете да бъде открито и потенциалът му да бъде реализиран....еми това зависи от родителите, държавата в която живеят и....просто късмет...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.