Jump to content
Българският форум за музиканти

Един инструментал от мен


Recommended Posts

Ето и един инструментал и от мен. Извинявам се, че не всичко направих, както беше описано в упътването, но сега се уча :happy:

 

Дано все пак някой успее да го изтегли. Качено е под името Мими Николова и няма subject, за което се извинявам. Аз съм го записала така, че в момента в който го пуснете излиза заглавието.

 

Незнам дали това, че го изпратих на Gmail-а е достатъчно. Чета тук за някакви лейбъли и нещо не ми е много ясно.

 

Абе ако нещо куца ми кажете и по важното- кажете ми КАК да го оправя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама ти си форумна придобивка, Андромеда!

Остава да харесваш АББА, Бийтълс, пънка и те взимам на борда на новейшия проект.

Да, хубаво е.

Ако офертата те интригува, ЛС.

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не ми е много ясно, какъв е новейшия проект, но се радвам че ти е харесал инструментала.

 

Още повече се радвам, че явно няма проблеми с тегленето и слушането. Ако ви се хареса ще кача още. :happy:

 

А иначе прати едно ЛС с повече подробности за "новейшия проект".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е "Невъзможно", а точно обратното! А именно, да получиш моите поздравления за прекрасния инструментал, който звучи толкова нежно с любимите и на мен пиано и цигулки! Няма какво повече да "кажа". Инструменталът говори сам за себе си , а на нас ни остава само да мълчим и да слушаме... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, не е "Невъзможно", а точно обратното!  А именно, да получиш моите поздравления за прекрасния инструментал, който звучи толкова нежно с любимите и на мен пиано и цигулки! Няма какво повече да "кажа". Инструменталът говори сам за себе си , а на нас ни остава само да мълчим и да слушаме... :D

Много ти благодаря за високата оценка. Наистина много ме зарадва с това мнение.

 

Аз лично си мисля, че има още доста неща, на които трябва да обърна внимание и без отношение към нашата кореспонденция ще споделя, че се надявах на повече мнения, които да ме насочат. Наистина обичам градивната критика, а за хора като мен, които не се занимават професионално, тя наистина е много полезна.

 

Колкото до начина на записване - всичко е правено с Миди. Парчето се състои само от четири писти. Насложени са две пиана и след това е записан штрайха, защото липсваше обем (и защото съм маняк на тема щтрайхове). Единствено барабаните са разписвани. За тях ми помогна един приятел, защото аз бях пуснала един три минутен прав ритъм, който както се сещаш не звучеше много добре. Това приятелче вкара няколко прехода (с които винаги съм имала проблем) и като цяло разнообрази тази секция. За мен остана да запиша баса, който така и не записах, но по принцип и него записвам с Миди-то.

 

Това е в общи линии. Нищо сложно, според мен и точно поради тази причина ми се искаше да видя вашата реакция и да чуя вашето мнение.

 

Благодаря ти още веднъж :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.