Jump to content
Българският форум за музиканти

Само За НАЙ-ДОБРИТЕ Китаристи


Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Аз пък като нямам кинти за страп-лок съм измислил системата болт-лок ;):D;) Ще взема да си я патентовам :D

 

П.П. Като се замисля май по правилното име е страп-болт :godbless: или болт-страп :godbless:;)

Редактирано от AXE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

бе я даите малко повече информация за тия страплоци,в кои магазин ги има,кви кинти са...... а AXE ти кажи за твоя болт-страп,кво представлява,може ли и други да ти ползват технологията? :);) щото и аз искам да си връткам китарата,ма не като пича от видеото......... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майсторско изпълнени. Поне опит за изпълнение. Давай в същия дух и може и през чатала да я завъртиш някой ден. И внимателно с АТРИБУТА. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бтв тоя трик с китара и Хамет го прави... само частта с падането обаче. Който е гледал "Лайф ин Пловдив", знае.

Бтв, трябва да се отбележи че като му се откача колана, той не си го закача ами спира да свири, прекосява цялата сцена за да му го закачи некъф от персонала :headbang::curse::angry::angry::D

Дали си сменя и струните сам? :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бтв тоя трик с китара и Хамет го прави... само частта с падането обаче. Който е гледал "Лайф ин Пловдив", знае.

Бтв, трябва да се отбележи че като му се откача колана, той не си го закача ами спира да свири, прекосява цялата сцена за да му го закачи некъф от персонала :headbang::curse::angry::angry::P

Дали си сменя и струните сам? :P:P

верно ли бе? :P:D

СМЯХ ГОЛЯМ:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бтв тоя трик с китара и Хамет го прави... само частта с падането обаче. Който е гледал "Лайф ин Пловдив", знае.

Бтв, трябва да се отбележи че като му се откача колана,  той не си го закача ами спира да свири, прекосява цялата сцена за да му го закачи некъф от персонала  :D  :)  :D  :D  :lol:

Дали си сменя и струните сам?  :lol:  :lol:

верно ли бе? :D:D

СМЯХ ГОЛЯМ:)

Sad But True...

в смисъл - на песента, ама то наистина си е sad but true

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бтв тоя трик с китара и Хамет го прави... само частта с падането обаче. Който е гледал "Лайф ин Пловдив", знае.

Бтв, трябва да се отбележи че като му се откача колана, той не си го закача ами спира да свири, прекосява цялата сцена за да му го закачи некъф от персонала :D:D:lol::lol::lol:

Дали си сменя и струните сам? :lol::lol:

пак в едно от китарните списания

КИрк Хамет казва 4е има назна4е 4овек който му сменява струните и поддьрза китарите

живеел в голяма кьща и в всяка стая трябвало да има китара за да може като поиска да му е под рька

колекцията му с китари е много над 100

като с 100 поне трьгва на турне :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да носи 100 китари на турне :D Първо е много непрактично, второ - за кво са му, при положение че на сцената ползва не повече от 5-6 :lol:

 

Иначе и аз да съм на негово място и аз бих си купувал всяка китара дето ми хване окото :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейиии, ергени шси останете; коя жена ще ви търпи да купувате дъски с телове, вместо дрешки, парцалки, миризмици, п.тки майни и прочее...

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвам да носи 100 китари на турне :D Първо е много непрактично, второ - за кво са му, при положение че на сцената ползва не повече от 5-6 :lol:

 

Иначе и аз да съм на негово място и аз бих си купувал всяка китара дето ми хване окото :D

И в тая тема се за него ще се говори май :lol:

Първо - когато имаш цял камион за китарите, немаш ник'ви проблеми да вземеш 100 :lol:

Не тръгва със 100, но се прибира с толкова - казвал го е неведнъж :lol:

А иначе използва към 10тин всъщност, на концерт имам предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А мое ли някой да ми обЯсни що са на човек 100 китари?

тоя на драгон форце има 6 или 7 и не ги ползва всичките ами свири с един Ибанез главно...и е много по-добър от хаммет де...а за ко са 100 китари се пак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.