Jump to content
Българският форум за музиканти

Garland


Recommended Posts

...аз все пак свиря само и единствено метал...затова и крънча бе отписан...а чистия канал ми е за да го има...като гледам как се развивам музикално едва ли ще го ползвам реално някога...все пак си мисля че идеята с отделните лупове за всеки канал е добра...благодаря на Тони за топлите думи за моето бебче...и най-вече че докато той пробваше как звучи ГАРЛАНД-а аз пробвах как звучи джи мейджъра...и много се чудя дали да го закупя...но това е друга тема...важното за мен е че този усилвател изкарва точно тона който искам да докарам...може би има много други велики усилватели...субективно по-добри и доста по-скъпи...ама не мен не ми дреме щом си имам нещо което ме удовлетворява напълно...

 

ПС:всеки сериозен колега който проявява интерес е добре дошъл да пробва след предварителна уговорка в удобно време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

...ето малко звукове и гледки от разходката на ГАРЛАНД-а до съседна Румъния...там романеските му се лепнаха като мухи на л**но...не знам доколко добре се чува на видеото но съвсем смело мога да твърдя че от всички банди ние поне КАТО ЗВУК бяхма най-добре...и родното производство отвя Маршал-а, Фендер-а и Хюс & Кетнер-а на местните музиканти...скоро пак ще го водим на дълга разходка...а днес в репетиционната ни бяхма събрали спонтанно полвината софииски ъндърграунд...и всеки се изреди да свири на усилвателя...нямаше недоволни...и го тестваме с различни китари и адаптери...забавявайте се...

 

http://www.metalheadtv.com/TV35/12.php

 

http://www.metalhead.ro/Galerie-Foto-Satan...in_LMC-280.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

...докато се ровех за други работи ми изпадна тази стара тема...вече повече от година по късно...съм сменил по-голяма част от техниката си...конкретната глава ГАРЛАНД също...обаче новия ми усилвател отнов е ГАРЛАНД...за това време доста усилватели пробвах...и от ГАРЛАНД-а по-подходящ не намерих...да е жив и здрав Галин и все така хубави да ги прави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.