Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Не се притеснявайте. Аз не се засягам лесно, просто бия отбой, като видя, че немога да изляза на глава с някой.

 

Както и да е. Много благодаря на всички за приветствията. И аз се радвм, че съм тук.

 

Няма да се отървете така лесно от мен. А и нямам навика да се държа като ощипана госпожица, просто защото не съм госпожица. Дано това поуспокои страстите :D

Ох мамаааа, нъл знайте, че най си падам по омъжени :D

Kassiopea, всичко е в кръга на шегата - дет вика АХЕ, много треб да съм загорел, та да тръгна да свалям анонимни каки :D

Сори, ако съм те засегнал, ще се реванширам кавалерски. :greenball:

Бъзик да става и хеви метъл да е.

Другото е Ташунко Сапа. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ахаахааа, горкото момиче, как го нападнахте.

аз като говоря не приказвам :greenball:

 

Ще ти се качат на главата :D хехе смех

 

AXE, евалата за линка :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на една заета жена от друга такава. Верно, жените във форума нямат превес, но за сметка на това пък трябва да се поддържаме! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. Радвам се, че станах член на вашето симпатично общество и съм сигурна, че тук много ще ми хареса. Ето малко инфо за мен:

 

1)nickname: Kassiopea

2)Възраст: 27

3)Образование: Вечен студент

4)Вашият инструмент/и: Пиано (китара, колкото за пиански песни с 3 акорда)

5)Предпочитан музикален стил: хард-рок, метал, както и по-леки неща

6)Вашият вдъхновител: Ozzy

7)Досегашни (не)реализирани проекти:

8)Странични интереси: Форумите

9)В кратце(или с две думи за вас самите) Аз не се занимавам професионално с музика. По скоро съм любител, но за сметка на това - голям! Ще се радвам, ако професионалистите в този форум проявят разбиране и са благосклонни към мен.

 

Искам специално да благодаря на IgniteAll, който ме покани да се регистрирам при вас. Мерси дечко :angry:

ама колко хора ти викат 'бейби' само не е истина ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...жените във форума нямат превес...

 

Ами - нямали превес жените!!! ;) Като ви под'фана с гьостерицата мъжовете, тесен че ви се стори светот от мене - на всеки милиметър че ви се привиждам - фобия ще ви докарам :)

 

Просто за момента съм (все още)добричка :angry: .Но АХЕ го няма и все и лошо ченге требе да има в ситуасиона.Кой е казал, че с едно прилично разседморение на трахеята не мога да съм и the good и the bad cop наведнъж?

 

Пай сеееееее :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами - нямали превес жените!!! ;) Като ви под'фана с гьостерицата мъжовете, тесен че ви се стори светот от мене - на всеки милиметър че ви се привиждам - фобия ще ви докарам :angry:

А така! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Welcome here, lady! :D :violin: ;)

 

 

 

 

 

off-------------

@axe

"Все пак някой трябва да играе и тъпото копеле аз вече съм си запазил гадното..."

 

Ролята на двете успешно съвместяваш, с превес за първото...; . :twisted:

off-------------

 

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на една заета жена от друга такава. Верно, жените във форума нямат превес, но за сметка на това пък трябва да се поддържаме!  :hello:

Много благодаря. Започвам да се радвам, че тук все пак има и жени. В началото много се радвах на численото превъзходство на мъжете, но отскоро се чувствам, като случайно попаднала в техникум по машиностроене, единствена жена в класа.

 

Мисля, че е крайно време да станем свидетели на материализирането на понятието "женска солидарност" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много благодаря на всички за приветствията. Вярно са много китаристите, но в това лошо няма. Даже е много, много хубаво :)

Редактирано от Kassiopea
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си говорят (с китари), може :curse::angry: Но ако се опитват да се надприказват (кой е по-добър или особено кой е по-бърз...) вече става анархия :violin: :headbang: :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.