Jump to content
Българският форум за музиканти

Помагайте


axxess

Recommended Posts

Значи скоро ще си купувам китара без кубе. И искам да ви помоля да ми обясните ако може всичко- как да свържа китара със компа, и освен това да ми дадете някои програми ( ако има такива ) за да се чува през колоните звука по добър и т.н....

п.п

Сорка ако ви изглеждам на пълен нууб, но свиря на китара от 2 дни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина всяка седмица поне веднъж излиза такава тема :greenangel:

Изтегли си Guitar Rig 3 примерно - тя включва всичко неубходимо в себе си.

Също така ще ти трябват и Asio4All драйвери (предполагам че не си с висок клас звукова карта)

 

Използвай търсачката на форума - ще намериш отговори на много от въпросите си.

Редактирано от Efo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"И къде ? Може ли линк?"

ами виж няколко теми по-горе от твоята.Съмнявам се че си потърсил обаче защото съм сигурен че има поне 100-тина такива теми и тук в раздела китара и в раздела за Софтуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако искаш и свирка че ти направим ! :)

 

А иначе по темата. Когато аз си копувах китара ,отидох в раизинг форс в младост и цял ден свирих на всички инструменти кадето имаше в магазина. Пичовете бяха супер отзивчиви и ми помогнаха при избора. Така 2 години по късно си се кефя на китарата както и в първия ден в които си я купих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре момци само да ви попитам сега като си взема китара и я сложа на компа има ли попринцип такава програма дето да направи звука качествен през колоните и да се сложат ефектите дето ги има при скъпите кубета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човеко, чети темите из форума - те затова са направени, и престани да задаваш въпроси, на които в този форум е отговаряно 100000 пъти. Има си даже и търсачка. Преди да питаш, помисли от колко време свириш, колко хора са задали абсолютно същите въпроси, и колко пъти им е отговорено.

За такива теми като твоите, трябва вече да почнат WARN да дават. Ако те мързи да си потърсиш темата из форума, и да почетеш малко, представям си колко постоянен и търпелив ще бъдеш в музикалното обучение и свиренето...

 

На нас ни е ясно, че си начинаещ, не знаеш много неща, и искаш да научиш нещо.

Обаче пускайки такива теми без да потърсиш нищо представлява сериозно неуважение към хората, които са написали толкова много в този форум, което теб толкова те мързи да прочетеш.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пичове търсих ама нищо не намирам :) Просто информацията е наистина МНОГО. И как мислите да намеря ТОЧНО това което ми трябва със "Евентуална причина:

 

Въвели сте ключова дума по-кратка от 4 символа. Моля върнете се и опитайте отново."

п.п

И вие сте били нуби ей :)

Редактирано от axxess
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това, което пишеш по-горе само говори за това, колко УЖАСНО МНОГО те мързи да прочетеш дори заглавията на темите.

 

Колкото искаш теми има "Помагайте:", "Моля за помощ за китара", "Каква китара да си купя", "Избор на китара", "ъ-ъ-ъ, ква китара да си взема", "Помо-о-ощ ефекти за китара", "компютърни ефекти", "каква китара да си купим" и т.н.

 

Представям си как се оправяш с книгите, които си нямат търсачка...

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) . :) .

Писано е и за този "проблем" на търсачката....

Може би ще искаш някой и да свири вместо теб ?

Евто е прав - мързел и недостатъчно желание.

Think about it.

Да прав си аз съм тук от 8 години и знам къде е темата за този "проблем с търсачката" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.