Jump to content
Българският форум за музиканти

За авторската музика


Recommended Posts

Абе не мислите ли че "Авторска музика" трябва да е в "Музика" а не в "Промоция". Може би дори не ви прави впечатление ама ако може да сме по точни с класификацията :metalist:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше едно предложение да се отбелязва стила на представяната музика.Освен това, си мисля, че е необходимо да се отбелязва и авторството в какво се заключава:

- авторство на музиката

- авторство на звукозаписната обработка по известна / чужда/ музика

Честно казано, досега съм си мислила, че разделът, сам по себе си, изисква публикуваната музика да е авторска.

Има много хубави парчета с невероятно звучене, които наистина си заслужава да се чуят, независимо, че авторска е само обработката.Аз съм за това да ги има, но...нека бъде отбелязано или категоризирано по някакъв начин.

Когато разглеждам в първия момент темите с предложените парчета, не съм наясно кое какво е.Трябва да прочета в текста, за да разбера типа авторство. :dance:

 

Много дълго стана, но само да отбележа, че не искам да засегна никого. Всичко, което се публикува носи в себе си почерка на своя автор и заслужава да се оцени.Просто ми се искаше да споделя своето мнение. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен авторството се изразява в авторство на музиката!

Всякакви други "автори" нямат нищо авторско!

 

Когато се продава албум и саудна е бетон

Автор не е "Уредбажията" в студиото.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен авторството се изразява в авторство на музиката!

Всякакви други "автори"  нямат нищо авторско!

 

Когато се продава албум и саудна е бетон

Автор не е "Уредбажията" в студиото.....

...тогава, може да се каже, че сме на едно мнение, но тъй като в посочения раздел се постват и парчета с друго авторство, то нека поне това да бъде допълнително упоменато! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Автор не е "Уредбажията" в студиото.....

:):):D ,но и "Уредбажията" има доста принос.ако една група си свири ще звучи във всяко студио.другото е въпрос на лиготия и "женски" претенции ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.