Jump to content
Българският форум за музиканти

Помогнете ми да избера китара


Arcturus

Recommended Posts

...Или не си купуваш процесор ами качествен стомпбокс (камионче/педал) дист за около 200 лева и някви допълнителни в зависимост от тва колко пари ще ти останат :]

 

 

да ти кажа свирил съм с камионче на ДиджиТек и де да знам....не ми харесва въобще...а 170лв струва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свирил съм със g2.1u и никак не ми хареса - звучи като компютър и на повечето пресети няма голяма разлика между нек и бридж адаптери и сингълкоил/хъм (с 2 китари съм свирил на такъв няколко часа) - със евтин страт можеше да се свири дет метъл (а с истинска техника е повече от ясно че не може)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А все пак какво ще кажете за SA120?Понеже един приятел се точи на такава.Ще се ползва за не много тежка музика.

Редактирано от bratmito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А все пак какво ще кажете за SA120?Понеже един приятел се точи на такава.Ще се ползва за не много тежка музика.

 

 

прочети само темата от начаалото.....аз се спрях на RG 370 DX и днес мисля да си я взема :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще си свириш в къщи с компютъра,има и по евтини решения дори(за звук)

 

 

не само....и за концерти...а до сега бях със Zoom 606

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха, още един с такава китара! :) Напоследък гледам все повече хора с точно тоя модел... Не трябва да се събираме на едно място, че после не мож' си ги познаем! E, мойта има отличителни белези де... ;)

 

Айде да ти е честита!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.