Jump to content
Българският форум за музиканти

Звярът


Glacierise

Recommended Posts

  • Отговори 32
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

за мрака незнам ... ма тъпанчетата не щи ги сцепи , ми ше им смени местата :blink:

но виж ко решиш да отвориш фирма за Къртачни услуги ... мислим щи е от полза B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мрака незнам ... ма тъпанчетата не щи ги сцепи , ми ше им смени местата :blink:

но виж ко решиш да отвориш фирма за Къртачни услуги ... мислим щи е от полза B)

една микрофония и всичко е с краката нагоре, а тва работи ли набатерии, моя стар процесор бачкаше с 4 по 1,5 волта и излизаше на слушалки хехе :lol: шегичка. да не стане като в Back to the future 1 хехе там летеше всичко B)B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

• Included display box contains 25 sets of foam earplugs ... You are going to need them! B)B):blink:

 

На това вече му се вика overkill - на никой не му трябва 500W кубе. Най-много съм виждал (наживо) 300W Marshall. Ама бих го пробвал де, нищо че не свързвам Fender с тежка музика много много. :lol:

 

ПП: Solid state за по-лесна поддръжка, ноо ясно. И звукът е по-груб май така. Лампате не е за всеки, поне не е най-доброто за всеки. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП: Solid state за по-лесна поддръжка, ноо ясно. И звукът е по-груб май така. Лампате не е за всеки, поне не е най-доброто за всеки. :blink:

Дано да си прав но хич ама ХИЧ не съм съгласен с тебе!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе вие привържениците на лампите сте малко като сектанти :blink: Както винаги - кой квото го кефи. А и не е много рационално да отхвърляш нещо, без да си го чул, само защото било еди-какъв-си тип. Мен лично хич, ама ХИЧ ( :green: ) не ми пука как точно дадено нещо е направено, стига да ме кефи как звучи B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох на баткоооо!!! Ох, ох, ох, петстин вата, ох мамааааа, туй кат за мене!

Че и специално за метъл праено, да го ебам...

При пет стотака пауър не мойш разбра лампи ли свирят, транзистори ли... или просто съседът реже дърва на циркуляра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох на баткоооо!!! Ох, ох, ох, петстин вата, ох мамааааа, туй кат за мене!

Че и специално за метъл праено, да го ебам...

При пет стотака пауър не мойш разбра лампи ли свирят, транзистори ли... или просто съседът реже дърва на циркуляра.

съседа хаха тва ми хареса ахааха съседа, ръчкаш две такива и излизаш на площада и се кефиш както беше казал някой как макароните, сами им излизат чиниите, армагедон за всички бабички оле (без лоши чувства) имаше едно парче на Вай дето учителката все му викаше да намали и той вика: да намаля такаааа :blink: ли хехе ама като се замисли човек верно за какво му е това, освен ако не е щангист, нали така или иначе тва ше влиза в централното по някакъв начин, дори и да си на голям концерт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох на баткоооо!!! Ох, ох, ох, петстин вата, ох мамааааа, туй кат за мене!

Че и специално за метъл праено, да го ебам...

При пет стотака пауър не мойш разбра лампи ли свирят, транзистори ли... или просто съседът реже дърва на циркуляра.

съседа хаха тва ми хареса ахааха съседа, ръчкаш две такива и излизаш на площада и се кефиш както беше казал някой как макароните, сами им излизат чиниите, армагедон за всички бабички оле (без лоши чувства) имаше едно парче на Вай дето учителката все му викаше да намали и той вика: да намаля такаааа :blink: ли хехе ама като се замисли човек верно за какво му е това, освен ако не е щангист, нали така или иначе тва ше влиза в централното по някакъв начин, дори и да си на голям концерт

Не ти трябва да си щангист, за да вдигнеш 22.7 kg B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна работа на кой ли му трябват пестин вата китарен усилвател? Нещо са се объркали с маркетинга:blink: Но явно не е за свирене, ами за събаряне на сгради и пробване, колко бързо може да дофтасат СОТ-аджиите на комшията...

 

И почитателите на ламповите усилватели не са секта, а много повече от тези на солид-стейт амповете, защо ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И почитателите на ламповите усилватели не са секта, а много повече от тези на солид-стейт амповете, защо ли?

Айде, айде - войната на таралежите е в друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но се вметнаха тука някой неща за секти, ирационалност и така нататък... Все пак жицарите обичате да ви е шумно, а не топло, така че не случайно са го кръстили МетълХед, но ми се струва малко прекалено силничко за здравия разум... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.