Jump to content
Българският форум за музиканти

Първият ми опит за композиране


Recommended Posts

http://media.putfile.com/Sea-Memory

 

Ясно е, че от всякъде е пълна трагедия, но все пак това е първия ми опит да композирам, а и за първи път работя с подобен софтуер - Fruity Loops.

Даже бях забравил, че това чудо съществува и днес съвсем случайно го открих. Надявам се поне мъничко да ви хареса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро парче :)

Леко е открадната хармонията, но какво ти пука ;)

На мен много ми харесва. :thumbs_up:

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя хармонията просто си съществува в още 5 милиона парчета :) Аматьорска му работа. :) Просто трябваше от някаде да започна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ете тва ако ти е първия опит :)

Евалата по принцип не слушам такива симфоний ама мотивчето е много зарибяващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

и Симфоничен Хал си му тирил a :thumbs_up: поне не на баса и не толкова на тъпаните. Там се слага друг хал... Иначе е яко и откъде си го взел тия морета отналачо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако наистина ти е първи опит - поздравления! :hysterical:

 

Но като цяло звучи прекалено стандартно...за което, според мен допринася, не толкова последованието от акордите, колкото това прекалено съобразяване с основните тонове на акордите...

Дори и мелодията е пълна с основните акордови тонове... Ако реша да нотирам парчето ти в размер 4/4 ще се окаже, че почти всеки такт на мелодията започва с основен акордов тон!

 

Пробвай в следващите си опити да бягаш от тези тонове...

(най-просто казано - основният акордов тон например на акорда До мажор, който се състои от тоновете до, ми и сол, е тона до).

Иначе звучи приятно! :thumbs_up:

 

Успех... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.