Jump to content
Българският форум за музиканти

We Are The World (припев)


Ивелин

Recommended Posts

Не знам к'во ме прихвана и почнах да пея на гласове... ;)

Яко ли съм ги измънкал? :)

Чувате ли ги вътре: Tina Turner, Stevie Wonder, Lionel Richi и Michael Jackson...хахаха!

Ако на някой му трябва вокален съпровод - "хор БОДРА СМЯНА" е на линия!!! :P

 

Вокалчетата

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук ще ги чуете, по-добре, понеже в горния пример са във формат Wav и прескача много (и има някаква гадна среда около 2kHz), а сега са в Mp3 и се чува значително по-добре и без прекъсвания.

Извинете за неудобството! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук ще ги чуете, по-добре, понеже в горния пример са във формат Wav и прескача много (и има някаква гадна среда около 2kHz), а сега са в Mp3 и се чува значително по-добре и без прекъсвания.

Извинете за неудобството! :)

 

Ми няма нужда да ти го казвам, ти си знаеш, пееш стахотно имаш много приятен и топъл глас/тембър. Вокалите си ги направил супер, само на места ми звучи малко машинно като да е през вокалист, но може да си ползвал модулационен ефект и да е от него. Исках да чуя още, но в страницата ти раздел SONG не ми излизат песни. Ще се радвам ако мога да чуя и други твои изпълнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма нужда да ти го казвам, ти си знаеш, пееш стахотно имаш много приятен и топъл глас/тембър. Вокалите си ги направил супер, само на места ми звучи малко машинно като да е през вокалист, но може да си ползвал модулационен ефект и да е от него. Исках да чуя още, но в страницата ти раздел SONG не ми излизат песни. Ще се радвам ако мога да чуя и други твои изпълнения.

Веднага пращам, само дай координати :)

А за вокалите - нищо не съм ползвал - абсолютно чисто е, дори се чува на места че е малко фалшиво - само са дублирани...за което се извинявам на абсолютистите - хахаха

:P

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ли с малко множко компресия, не че е лошо да се ползват ефекти, но е неестествено.

 

А и зобщо не е ясно как и с какво си го записвал... сиреч, не си споменал по-горе!

 

Пусни нещо авторско ако имаш. Там вече може да се кажат по-обективни думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са ли с малко множко компресия, не че е лошо да се ползват ефекти, но е неестествено.

А изобщо не е ясно как и с какво си го записвал... сиреч, не си споменал по-горе!

Пусни нещо авторско ако имаш. Там вече може да се кажат по-обективни думи.

Ами не съм измислил авторски, за това пиша в раздел ГАВЪРИ :thumbs_up:

Относно компресията - не е много - УЖАСНО много е...(поради 100 хил. поправки, които ми се наложи да правя след експортването на крайния файл - както обикновено става ... хохохо)

Записах ги с звукова карта Tascam и кондензаторен микрофон MXL (лиценз на Neumann - съответно 10 пъти по-евтин). :thumbs_up:

Смесени са в Cubase, и леко пипнати в WaveLab.

Повече не знам какво да добавя - в колко часа съм ги записал? :)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук ще ги чуете, по-добре, понеже в горния пример са във формат Wav и прескача много (и има някаква гадна среда около 2kHz), а сега са в Mp3 и се чува значително по-добре и без прекъсвания.

Извинете за неудобството! ;)

 

 

Бравос! Много добре звучиш!

;)

 

Най-сетне акапелен събрат в тоз форум! <_<

 

стария Полифон

 

пп

 

Принципно какъв глас се водиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Много добре звучиш!

Принципно какъв глас се водиш?

Принципно съм тенор, но тези вокали буквално са измънкани посред нощ ;)

Благодаря за бравоса!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос! Много добре звучиш!

Принципно какъв глас се водиш?

Принципно съм тенор, но тези вокали буквално са измънкани посред нощ :)

Благодаря за бравоса!

:thumbs_up:

Браво браво само така ! Айде моля те да направиш и партията на стиви в тази песен

П.с на Вяра много и хареса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно.

Чакам Манхатън тр. ;)

Следва: Take 6 ;) Дори съм набарал един трик, с който да си направя звука на гласа като на басиста им :)

Благодаря ви отново!

:)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.