Jump to content
Българският форум за музиканти

Старозагорски къртач


metaliza

Recommended Posts

Значи тука да има някой китарист от Стара Загора дет няма против да го погледам как свири?Някой дет да ме надъха още повече да свиря.И те така...

 

 

поздрав най - сърдечен!!!

Марто

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдели си една вечер и отиди в Орфей - предполагам знаеш къде е - и погледай само за какво става дума при Ачо и Perfect Strangers. Мисля, че свириха от сряда до събота всяка вечер от 23.00, но можеш да погледнеш там, че не съм много сигурен за дните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами.. отиваш на БКП и оттам хващаш улицата надолу и вървиш ли вървиш и след 15 минути ще стигнеш. Ще го познаеш - едно големичеко, оранжево, пише си "Орфей" и има изключително грозни скулптури отпред :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Порови в нета. Има много глави, който творят чудесна музика и няма на4ин да не те надъхат. Оzielzinho е един много уникален китарист. На мен много ми допадат идейте му. Ето това много надъхва click

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

"Да има някои който да ми даде да го гледам как се е.е с приятелката си, за да се надъхам да е.а моита повече "

:huh::hysterical: :hysterical: :thumbup: :thumbup: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.