Jump to content
Българският форум за музиканти

Mapex


Recommended Posts

Здравейте, търся мнение и съвет относно марката "MAPEX". С две думи заслужава ли си подобна покупка.

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз преди няколко месеца много се колебаех какви барабани точно да си взема и в крайна сметка заложих на Mapex. И мисля, че не съм се прецакал. Засега съм много доволен от тях и дано и в бъдеще е така.

Но все пак зависи и на кой модел си се спрял. Аз мога да коментирам само моят моедел а именно серията M Birch.

Този модел е доста добър, корпусите за изцяло от Бреза, хардуера също е на ниво и освен това към тях вървеше бонус още един том 8". Мисля, че за сумата от 569 евро това беше най-добрият избор. Обаче сега незная как стои положението, смисъл дали има още в наличност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериите M Birch,Pro M и Saturn са много добри и звучът убийствено за парите си.По-ниските серии не са нищо особено,но пък са с не лош хардуеар за този клас.

Общо взето определено си заслужават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз преди няколко месеца много се колебаех какви барабани точно да си взема и в крайна сметка заложих на Mapex. И мисля, че не съм се прецакал. Засега съм много доволен от тях и дано и в бъдеще е така.

Но все пак зависи и на кой модел си се спрял. Аз мога да коментирам само моят моедел а именно серията M Birch.

Този модел е доста добър, корпусите за изцяло от Бреза, хардуера също е на ниво и освен това към тях вървеше бонус още един том 8". Мисля, че за сумата от 569 евро това беше най-добрият избор. Обаче сега незная как стои положението, смисъл дали има още в наличност.

 

Не знам, за в наличност аз ходих в xxxx във софия и немаше. Щото мисля да зи взема и аз Мбирч но немоа да намеря. Трябва да се поръчват и ще ми излезе солено. Ако знаете от къде мога да ги закупя без поръчка, може ли да напишете.

 

А simon въпросче. В твоя комплект има ли кардан, щото гледах една конфигурация на този модел без кардан а ми трябва със...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, за в наличност аз ходих в xxxx във софия и немаше. Щото мисля да зи взема и аз Мбирч но немоа да намеря. Трябва да се поръчват и ще ми излезе солено. Ако знаете от къде мога да ги закупя без поръчка, може ли да напишете.

 

А simon въпросче. В твоя комплект има ли кардан, щото гледах една конфигурация на този модел без кардан а ми трябва със...

 

Провери ли в Динакорд. Аз ги взех от там и мисля, че беше последният сет барабани, защото по принцип исках касата да ми е 22", но ми казаха, че в момента нямам избор и имат само тази конфигурация. Казаха ми обаче, че може да си поръчам точно каквото искам, но трябва да чакам около 4-5месеца.

Колкото до кардана, не знам дали въобще се продават сетове с него.

После си взимаш какъвто искаш, но го взимаш с Single pedals.

Ако искаш попитай ги за вариант да им дадеш Single pedals и да доплатиш за кардан, но незная дали ще се навият.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Динакорд си се поръчват по най-нормален начин, тъй като вече официално внасят, проблем няма, освен с евентуалното чакане 2 до 3 месеца. Цените са точно колкото ако ги има в наличност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.