Jump to content
Българският форум за музиканти

Spl


Arq

Recommended Posts

Здравейте! Аз съм Вики от София. (малко като сбирка на алкохолоци стана)

Такам. Уча в Музикалното в София и съм със специалност класическо пеене. Това е училище за улигофрени главно, но карайте да е весело.

Падам си по тежката музика, но залитам и към D'n'B, Hause i Trans.

Любими групи са: Apocalyptica, AC/DC, Iron Maiden, Dimmu Borgir, Dark Tranquility, Opeth, Kamelot, Pink Floyd, Deep Purple и прочие. Харесвам класическия рок, но и стилове като блек, дет, амбиент, дарк амбиент, траш, индъстриал...Вдъхновители са ми Райна Кабаиванска, Мария Калас и други оперни дейци с невероятни гласове.

Пяла съм в Нациналната Опера, под палката на Георги Нотев, Георги Паликаров и Борислав Иванов и др.

7 години съм пяла в хор "Бодра Смяна" (най-доброто начало!) бла дам това вече е като реклама. ми не е.

Испълнявам главно класически произведения, или крещя текстовете на някоя любима група под сцената.

Търся си уроци по барабани, а баща ми го мързи да ме учи на китара. Иначе свиря на пиано макар и да съм начинаеща. тренирам танци и скоро ще уча испански отново.

ииииииииии така...

Мисля че това е достатъчно за сега... :thumbs_up:

Редактирано от Arq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Здравей, Вики :) Интересно ми стана какъв глас си ? :)

 

ами тъй като съм още малка и гласа ми не се е развил достатъчно, не са ме определили. Сопран, но няма да съм кулратурен 100% :)

миналата година беше доста висок, а тази мотира и е нисък...незнам :)

 

btw Засичали сме се във ФЕН.бг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.