Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по Барабани.


Recommended Posts

Здравейте, от доста време си търся уроци по барабани, тъй като попаднах на учителка, която взимаше прекалено много и се отказах. Разгледах темата, която се отвори в Гугъл, но тя е 2005 година и не е сигурно дали ще се отзове някой...Търся уроци на цена до 10-15 лева, и по възможност в центъра, но не и в крайни квартали като Младот, Люлин или Дружба, тъй като аз съм в Борово... :thumbs_up:

Съзалявам, капризна съм но си испатих доота вече :)

 

 

 

 

 

 

Благодаря предварително.

Редактирано от Arq
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти един линк към едно музикало училище, където директор и преподавател е барабаниста на Латинопартизани - Цецо Георгиев. Във форума тук е известен като "makedonetsa". Аз самият съм ходил на уроци при него и съм много доволен. Училището се намира в едно читалище на Витошка малко преди Южния Парк. Сравнително в центъра е. Надявам се да съм ти помогнал! Ето го и линка към сайта им, където има координати и телефони: Музикално Училище

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти един линк към едно музикало училище, където директор и преподавател е барабаниста на Латинопартизани - Цецо Георгиев. Във форума тук е известен като "makedonetsa". Аз самият съм ходил на уроци при него и съм много доволен. Училището се намира в едно читалище на Витошка малко преди Южния Парк. Сравнително в центъра е. Надявам се да съм ти помогнал! Ето го и линка към сайта им, където има координати и телефони: Музикално Училище

 

 

а случаино да знаеш колко струват тея курсове по специално за китарата и малко повече инфо да дадеш щом си бил :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи миналата есен по това време курса струваше 64лв на месец за 4 занятия по 1 астрономичен час. Това беше за барабаните. За китарата предполагам също е било толкова, но най-добре да си питате Цецо защото цените вече може да са сменени от миналата година и инфото, което давам тук за цени да не е много актуално. :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш мога да ти дам телефона на един страшен изрод -Манол се казва и преподава в едно читалище до Орлов ( не му знам името). Един приятел свири при него и доста бързо напредна! А и е доста оферта- 32 лв на месец. Пиши някво лично ако се интересуваш :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Само искам да пусна едно " :unsure: " Не всеки ден се виждат момичета, които да тупкат :)

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Заповядай на 20.12.2007г. на инициативата, която организираме в Център за музикални изкуства - "Ден на отворените врати в ЦМИ" - подробна информация е качена на първата страница на този сайт www.muzikant.org

 

Какво представлява "Ден на отворените врати в ЦМИ": всеки който желае ще може да получи безплатен урок по инструмент или пеене от 17:30 до 20:00 часа, така ще се запознае с методиката на преподаване на преподавателите:

Цветан Георгиев - барабани

Румяна Коцева - поп и джаз певица

Пламен Петров - китара

Николай Стоянов - бас китара

 

Уроците ще са "открити", т.е. ще се допуска публика по време на урока и така ще можеш да научиш някои муз. похвати не само от преподавателите, но и от други музиканти и да обмениш опит и координати с тях.

 

Преди това - на 18 декември в Back Stage, от 19 часа е Коледния концерт на курсистите и преподавателите на Център за музикални изкуства. Входът е свободен, задължително е настроението!

 

Поздрави и успех!

Тина Коилова

PR Manager

Център за музикални изкуства

www.cma-bg.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.