Jump to content
Българският форум за музиканти

Ironbird


Recommended Posts

Ще съм много благодарен ако някои ми даде чертежа на този модел на B.C. Rich. Търсих доста, но не открих нищо.

 

Благодарство на всички отзовали се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разрови се в www.guitarbuild.com

Ако там нямат, направи си от снимка.

 

PS:

Сега ти видях аватара.

Ако търсиш чертеж на китарата на Шулдинър, ти трябва за Stealth, не за Ironbird.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей trolla.

 

Ако искаш дай ми мейл и ще ти пратя моя чертеж на Айрънбърд, по който си направих китарата. Ако нямаш AutoCAD ще ти го пратя на PDF примерно, ако пък имаш трябва да знам коя версия е.

 

 

Поздрави

Христо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разрови се в www.guitarbuild.com

Ако там нямат, направи си от снимка.

 

PS:

Сега ти видях аватара.

Ако търсиш чертеж на китарата на Шулдинър, ти трябва за Stealth, не за Ironbird.

 

 

ironbird-a пове4е ме кефи от steаth-a. Някъв по злокобен е.

 

иначе за аватара - просто съм фен на Death - харесвам стелта но пове4е искам птичката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ако ти се разхожда до Плевен, ела ми на гости за един ден и си сжали размерите сам. Аз имам 3 Ironbird-a.

 

Разрови се в www.guitarbuild.com

Ако там нямат, направи си от снимка.

 

PS:

Сега ти видях аватара.

Ако търсиш чертеж на китарата на Шулдинър, ти трябва за Stealth, не за Ironbird.

 

 

ironbird-a пове4е ме кефи от steаth-a. Някъв по злокобен е.

 

иначе за аватара - просто съм фен на Death - харесвам стелта но пове4е искам птичката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крис от Entrallment :)

 

:hysterical:

 

ми мерси ама аз вече си направих....

 

не е точно копие ама си ме кефи много - което е важното

 

 

 

......... Ако ти се разхожда до Плевен, ела ми на гости за един ден ......

 

;) Крис ме кани на гости :hysterical:

 

Голяма чест .... аз съм ви фен и ще съм радостен ако дойдете за едно контсертче в Пловдив

 

аааа ии .. поздравления за новия албум. Поздрави на другите от групата и продължаваите да мачкате

 

П.П ако не е тайна с какво постигаш тоя deeds of flesh-ски китарен звук

Митьо от Burning Hate мисля че спомена за zoom 505 ама ми се стори невероятно...

Редактирано от trolla
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, свиря със Zoom 505 I. На никого не му се вярва преди да види (и по-скоро чуе) наживо това. Аз не харесвам нововъведенията. Имам вазможноста да изпробвам всякакви ефекти, но засега (от 2001 насам) Zoom-а си остана най-доброто за мен. Имаи в предвид че с него съм на всичките ни концерти и записи (с изключение на минито ни). Що се однася до самия звук - всичко е мноооооооооооогггггооооо практика...

 

Обмисляме концерт в Пловдив, но от Пъзела много кофти оферта ни вкарват. Тоест, ние да си наемаме апаратура, наем за барабани и кубета - това го няма никаде в България, а ние обикаляме навсякаде. Незнам как стоят нестата в Гепи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.